Interaktivní starší sestřička ve třpytivém tričku s 6 životními funkcemi. Panenka má tělíčko z příjemného „Soft Touch“ materiálu, má pohyblivá kolena a dokáže sama stát. Ráda se spolu s miminkem BABY born cáká ve vaně, vždycky si na to vyčeše kartáčem vlásky hodně nahoru a zajistí si je gumičkami a sponkami. Všude s sebou nosí svou oblíbenou lahvičku na vodu. Dokonce i k bazénu. Při koupání se totiž užije tolik legrace. Někdy ale miminko BABY born kope nožičkami tak moc, že svou Starší sestřičku... Celý popis

Koupit za 1 140 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Interaktivní starší sestřička ve třpytivém tričku s 6 životními funkcemi. Panenka má tělíčko z příjemného „Soft Touch“ materiálu, má pohyblivá kolena a dokáže sama stát. Ráda se spolu s miminkem BABY born cáká ve vaně, vždycky si na to vyčeše kartáčem vlásky hodně nahoru a zajistí si je gumičkami a sponkami.

Všude s sebou nosí svou oblíbenou lahvičku na vodu. Dokonce i k bazénu. Při koupání se totiž užije tolik legrace. Někdy ale miminko BABY born kope nožičkami tak moc, že svou Starší sestřičku pocáká, Starší sestřička se rozpláče a roní opravdové slzičky.

- Mechanicky ovládaná panenka.

- Panenka má krásné dlouhé vlásky, které může malá maminka česat a zkoušet na nich spoustu různých účesů.

- Panenka nemá mrkací oči a má plastové tělíčko.

- Kompatibilní s oblečky Baby Born.

- Panenka sama stojí a všechny klouby jsou pohyblivé.

- Umí pít z lahvičky a ronit slzy.

- Hra s panenkou podporuje vývoj sociálních dovedností a hodnot jako je odpovědnost, komunikace a empatie.

Starší sestřička BABY born Soft Touch brunetka ve velikosti 43 cm má na sobě tričko s našitou sukýnkou, legíny a tenisky.

Součástí balení je lahvička na vodu, kartáč na vlasy, 2 gumičky, 4 sponky a 2 náramky přátelství – jeden pro malou maminku a jeden pro panenku.

Věk: 4+

Materiál: plast, polyester

Výška panenky: 43 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zapf Creation
Velikost 43 cm
Série Baby Born
Barva vlasů s hnědými vlasy
Se zavíracíma očima ano
Věk od 4 let