Zebra MC2200

0 %
(0 hodnocení)

Společnost Zebra představuje své mobilní počítače MC2200. Ty jsou vytvořeny pro malé a středně velké podniky a pomáhají vašim zaměstnancům pracovat efektivněji. Kombinuje příznivou cenu s funkcemi, které vaše podnikání potřebuje. MC2200 jsou vybaveny Wi-Fi a čtečkou 1D/2D kódů, což je ideální pro vnitřní využití ve skladech, u výrobních linek a na prodejnách.       Přednosti Zebra MC2200 4“ displej s Corning Gorilla Glass Odolnost proti nárazům Úroveň krytí IP65 Bluetooth 5.0 Mobility DNA Čtečka... Celý popis

Koupit za 15 071 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Společnost Zebra představuje své mobilní počítače MC2200. Ty jsou vytvořeny pro malé a středně velké podniky a pomáhají vašim zaměstnancům pracovat efektivněji. Kombinuje příznivou cenu s funkcemi, které vaše podnikání potřebuje. MC2200 jsou vybaveny Wi-Fi a čtečkou 1D/2D kódů, což je ideální pro vnitřní využití ve skladech, u výrobních linek a na prodejnách.
 

 
 
Přednosti Zebra MC2200

4“ displej s Corning Gorilla Glass
Odolnost proti nárazům
Úroveň krytí IP65
Bluetooth 5.0
Mobility DNA
Čtečka 1D a 2D kódů

 
Vysoce odolný
Každému se občas stane, že mu mobilní zařízení vypadne z kapsy nebo vyklouzne z ruky. Pravděpodobnější je to pak v pracovním vytížení, kde člověk musí často věnovat pozornost několika situacím současně. Zebra MC2200 terminály jsou na to připraveny a poskytují vysokou odolnost. Od odolnosti proti pádům, přes Corning Gorilla Glass, po úroveň krytí IP65 proti prachu a vodě.
 

 
 
Mobility DNA
Mobility DNA je zabudována do Zebra mobilních zařízení, aby přeměnila světově nejpopulárnější spotřebitelský operační systém Android na podnikový nástroj, který zvyšuje produktivitu, zjednodušuje správu a usnadňuje integraci.
 

 
 
Bluetooth 5.0
Zebra MC2200 jsou vybaveny Bluetooth 5.0. Bluetooth 5.0 poskytuje až 4x větší dosah oproti předchozí verzi 4.2, 2x větší rychlost a využívá méně energie. Poskytuje tak stabilnější a rychlejší připojení zařízení, aniž by jeho spuštění mělo za následek extrémní zkrácení výdrže terminálu.
 

 
 
Jedná se o kvalitní mobilní počítač pro podniky s 4“ WVGA displejem s dotykovým panelem. Je vybaven 8-jádrovým procesorem s frekvencí 1,8 GHz, 2 GB RAM, 16 GB paměti a klávesnice s 43 tlačítky. Pro připojení k dalším zařízením a servisům poskytuje rozhraní Bluetooth 5.0, Wi-Fi, GMS a microSD slot (až 128 GB). Součástí je modul umožňující čtení 1D a 2D kódů. Je vysoce odolný s Corning Gorilla Glass, úrovní krytí IP65 a odolností proti upadnutí. Kapacita baterie je 3500 mAh. Běží na OS Android 10 s Mobility DNA (možnost upgradu na verzi 11).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zebra

Podobné produkty