Zelvo Maximus 610 Grey

99 %
(7 hodnocení)

Prestižní polská společnost Zelvo se specializuje na výrobu technických dřezů a výlevek pro široké průmyslové použití. Jedná se velmi kvalitní dřezy za přijatelnou cenu. Technický dřez Maximus 610 značky Zelvo je vyroben z Polypropylenu (termoplastický polymer) neboli tvrzený plast. Dřezy z tohoto materiálu jsou vhodné zejména vedle pračky, ve sklepě, v garážích, do zahradních domků a do veškerých technických, úklidových místností a výrobních hal i jako výlevka, kde není zapotřebí kuchyňských... Celý popis

Koupit za 2 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Prestižní polská společnost Zelvo se specializuje na výrobu technických dřezů a výlevek pro široké průmyslové použití. Jedná se velmi kvalitní dřezy za přijatelnou cenu.

Technický dřez Maximus 610 značky Zelvo je vyroben z Polypropylenu (termoplastický polymer) neboli tvrzený plast. Dřezy z tohoto materiálu jsou vhodné zejména vedle pračky, ve sklepě, v garážích, do zahradních domků a do veškerých technických, úklidových místností a výrobních hal i jako výlevka, kde není zapotřebí kuchyňských dřezů. 

Dřez Maximus 610 může být montován ke zdi, tudíž není potřeba pracovní desky. Dřez lze umístit i do kuchyňské linky (horní montáž). Je možno také odvrtání otvorů pro baterii a dávkovač saponátu či mýdla o průměru 35 mm. Součástí balení jsou montážní šrouby, sifon, přepad, výpust, zátka a odbočka na myčku.

Dřez se stal velmi oblíbeným a vyhledávaným typem. Pokud hledáte odolný, vzhledný, plastový dřez, s montáží na zeď, vhodný na zahradu nebo jakýkoliv technický účel je Maximus 610 za příznivou cenu a ve dvou barevných variantách to pravé pro Vás. 

Mezi hlavní výhody použitého materiálu pro výrobu Polypropylen patří odolnost vůči extrémně vysokým teplotám, nízkým teplotám. Povrch zabraňuje rezivění, popraskání. Odolnost proti nárazům či mechanickému poškození. 

Klíčové vlastnosti technického dřezu ZELVO MAXIMUS 610

- dřez nabízíme v barvě bílé a šedé
- Maximus 610 má prodlouženou 5 letou záruku
- vyroben z Polypropylenu neboli z tvrzeného plastu
- optimální volba do technických místností, garáží, zahradních domků, výrobních hal
- technický dřez je odolný vůči extrémně vysokým i nízkým teplotám
- povrch zabraňuje rezivění, praskání
- odolnost proti nárazům/mechanickému poškození
- ideální hloubka vaničky 22,5 cm
- Easy-clean technologie
- robustnost
- prostor pro odvrtání otvoru pro dávkovač i pro dřezovou baterii

Součást balení: Sifon
Zobrazit více

Parametry

Šířka 60 cm
Hloubka vany 19.5 cm
Barva šedá
Odkapávač ne
Materiál polypropylenové
Výrobce Zelvo
Umístění dřezu pravý/levý oboustranný
Celoplošné ne
Rohové ne
Vanička ne
Dvoudřezy ne
Spodní skříňka 600 mm
Jednodřez ano
Typ montáže na zeď
Povrchová úprava hladký
Zobrazit více parametrů