Zemní vrut 60 x 600 mm malý

94 %
(35 hodnocení)

I tento malý vrut má 4 závity pro snažší ustavení sloupku ve vrutu šrouby! Vrut o délce 600 mm, průměr 60 mm, stěna 2mm, pro větší životnost a odolnost je povrch vrutu silnovrstvě zárově zinkován. Zemní vrut tvoří levnější variantu zemního vrutu pro montáž sloupků pr. 38 mm bez nutnosti zemních výkopových prací a betonování. Vrut je výhodný zejména při montáži menšího množství sloupků nebo v období klimaticky nestálého počasí (bez nutnosti čekaní na vytvrzení betonu atd.). Výhodou vrutu do země... Celý popis

Koupit za 162 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

I tento malý vrut má 4 závity pro snažší ustavení sloupku ve vrutu šrouby!

Vrut o délce 600 mm, průměr 60 mm, stěna 2mm, pro větší životnost a odolnost je povrch vrutu silnovrstvě zárově zinkován.

Zemní vrut tvoří levnější variantu zemního vrutu pro montáž sloupků pr. 38 mm bez nutnosti zemních výkopových prací a betonování. Vrut je výhodný zejména při montáži menšího množství sloupků nebo v období klimaticky nestálého počasí (bez nutnosti čekaní na vytvrzení betonu atd.). Výhodou vrutu do země je možnost jeho odstranění při odstraňování nebo přemísťování plotu (také vhodné např. na sušáky na prádlo či jiné lehké konstrukce).

Určeno pro sloupky 38 a 48 mm. Korekci kolmosti sloupku lze regulovat stavěcím šroubem ve vrchní části vrutu.

Montáž se provádí pomocí tyče (není součástí výrobku) o pr. 18 - 20 mm, délky cca 120 cm, která se zasune do díry ve vrchní části sloupku a otáčením se vrut zavrtá co nejvíce do země. 

Vhodný sloupek a jeho délku si vyberte podle údajů o zasunutí sloupku do vrutu:

pr. 38mm - lze zasunout 27cm  

pr. 48mm - lze zasunout 17 cm

pr. 60mm - nelze zasunout

Při větším množství lze zakoupit ruční kříz pro snažší montáž (viz příslušenství).

Upozorňujeme, že zemní vrut nelze použit u kamenitého podloží, betonových ploch, asfaltových ploch. Výhodou je možnost odstranění vrutu při odstraňování nebo přemísťování plotu.

Při použití tohoto vrutu je nutné seříznutí spodní části sloupku a upravení délky sloupku na potřebnou výšku pletiva.

Stavěcí šroub není vrutu.
Zobrazit více