Brankářský dres od značky Zone. Dres pomáhá opticky zvětšit brankáře, chránit tělo a zároveň poskytnout komfort během celého tréninku či utkání. Dres vychází z mnoha let zkušeností a proto je na něm několik velmi užitečných vychytávek. Dres je velmi lehký a pružný. Díky zvolenému materiálu pomáhá odvádět pot a teplo. Proto se brankář cítí při hře komfortně. Tělo je v teple, ale zároveň se nepřehřívá. Ke komfortu pomáhají také větrací síťky v podpaží. Na loktech je materiál vyztužený a extrémně odolný... Celý popis

Koupit za 1 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Brankářský dres od značky Zone.
Dres pomáhá opticky zvětšit brankáře, chránit tělo a zároveň poskytnout komfort během celého tréninku či utkání.
Dres vychází z mnoha let zkušeností a proto je na něm několik velmi užitečných vychytávek. Dres je velmi lehký a pružný.
Díky zvolenému materiálu pomáhá odvádět pot a teplo. Proto se brankář cítí při hře komfortně. Tělo je v teple, ale zároveň se nepřehřívá.
Ke komfortu pomáhají také větrací síťky v podpaží. Na loktech je materiál vyztužený a extrémně odolný proti poškození. Když dojde na nejhorší a brankář musí skočit po míčku, lokty dresu bezpečně vydrží bez poškození.
Na ramenou je vycpávka, která chrání před zásahy do míst, kde většina brankářských vest již polstrování nenabízí. Na horní straně rukávů je vrstva materiálu, která pomáhá opticky zvětšit brankáře a zároveň pomůže s tlumením střel.
Dres je vyrobený ze špičkových materiálů v kvalitě značky Zone.
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Zone
Typ dresy