České tlakové spínače ZPA EKOREG (dříve OEZ) TSA3S05M slouží ke spínání 1 a 3-fázových elektrických obvodů vlivem změn tlaku v tlakových nádobách. Do obvodu se připojují pomocí převlečné matice s vnitřním závitem G 1/4". Ve spojení s čerpadlem nebo kompresorem slouží k udržování tlaku v tlakových nádobách domácích vodáren v požadovaném rozmezí. Předností těchto spínačů je snadná regulovatelnost zapínacího a vypínacího tlaku, vysoký počet sepnutí a libovolná pracovní poloha. Mohou být ovládány neagresivním... Celý popis

Koupit za 910 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

České tlakové spínače ZPA EKOREG (dříve OEZ) TSA3S05M slouží ke spínání 1 a 3-fázových elektrických obvodů vlivem změn tlaku v tlakových nádobách. Do obvodu se připojují pomocí převlečné matice s vnitřním závitem G 1/4". Ve spojení s čerpadlem nebo kompresorem slouží k udržování tlaku v tlakových nádobách domácích vodáren v požadovaném rozmezí. Předností těchto spínačů je snadná regulovatelnost zapínacího a vypínacího tlaku, vysoký počet sepnutí a libovolná pracovní poloha. Mohou být ovládány neagresivním pracovním médiem jako je voda, olej nebo vzduch. Jsou vhodné pro použití ve vlhkých a mokrých prostorách (odolné proti stříkající vodě) a jsou dostatečně chráněny před prachem.
Rozměry tlakového spinače TSA

Nastavení tlaku

Tlakové diagramy definují nastavitelnost tlakových spínačů. Pokud kolmý průsečík žádaného zapínacího tlaku a vypínacího tlaku leží v modré ploše je možné požadovaný tlak nastavit.

Příklady
a) Zapínací tlak 0,17 MPa a vypínací tlak 0,28 MPa lze nastavit.
b) Zapínací tlak 0,15 MPa a vypínací tlak 0,20 MPa nelze nastavit.

Jednotky tlaku a jejich přepočet
1 bar = 100 000 Pa = 100 kPa = 0,1 MPa = 0,987 atm = 750 Torr
Připojení 1 a 3-fázových motorů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ZPA Ekoreg
Délka 0.105 m
Hmotnost 0.55 kg