Dámská sukně Zulu Mewa je voděodpudivá, větruodolná a ultralehká sukně s hřejivou a lehkou výplní HI-THERM. Ideální jako thermo vrtsva k nošení na kalhoty či legíny. Dámská sukně Mewa od značky Zulu je vyrobena ze 100% nylonu, který je voděodpudivý, větruodolný, ultralehký a také velmi příjemný. Díky voděodolnému zátěru a speciální úpravě Teflon EcoElite™ jsou funkční vlastnosti této sukně posíleny a úprava PFC FREE zaručuje, že je vyrobena v souladu s životním prostředí. Pro vyšší hřejivost má... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámská sukně Zulu Mewa je voděodpudivá, větruodolná a ultralehká sukně s hřejivou a lehkou výplní HI-THERM. Ideální jako thermo vrtsva k nošení na kalhoty či legíny. Dámská sukně Mewa od značky Zulu je vyrobena ze 100% nylonu, který je voděodpudivý, větruodolný, ultralehký a také velmi příjemný. Díky voděodolnému zátěru a speciální úpravě Teflon EcoElite™ jsou funkční vlastnosti této sukně posíleny a úprava PFC FREE zaručuje, že je vyrobena v souladu s životním prostředí. Pro vyšší hřejivost má sukně silnou, objemnou a zároveň lehkou výplň HI-THERM, která je svými vlastnostmi podobná peří.
Sukně je dlouhá nad kolena, má přiléhavý střih a praktické zapínání s možností rozparku na boku. Sukně má delší taháčky pro snadnou manipulaci a reflexní potisk pro zvýšení vaší bezpečnosti. Sukně perfektně poslouží jako thermo vrtsva k nošení na kalhoty či legíny a díky nadýchanému PUFFY stylu se v ní budete cítit skvěle.

Přednosti dámské sukně Zulu Mewa:

voděodpudivá, větruodolná
ultralehký a příjemný materiál
úprava Teflon EcoElite™
v souladu s životním prostředí - PFC FREE
lehká a hřejivá výplň HI-THERM
přiléhavý střih 
slouží jako thermo vrstva
nadýchaný PUFFY styl
hmotnost: 140 g
Zobrazit více

Parametry

Materiál 100% polyester
Značka Zulu
Druh sportu turistické
Barva modrá

Podobné produkty