Pánské ponožky Zulu Merino Men lite jsou jako stvořené pro vaše vícedenní putování od jara do podzimu. Pánské ponožky Zulu Merino Men lite jsou odlehčenou verzí ponožek Zulu Merino Men. Díky tenčímu úpletu jsou ponožky vhodné jak na turistiku, tak na běh či kolo, a to od brzkého jara do pozdního podzimu. Propracovaný lem zajistí, že vám ponožky nebudou sklouzávat, zesílená pata i špička zase zaručí větší odolnost, trvanlivost a komfort. Merino je nejjemnější vlna používaná pro ponožky, má perfektní... Celý popis

Koupit za 159 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pánské ponožky Zulu Merino Men lite jsou jako stvořené pro vaše vícedenní putování od jara do podzimu. Pánské ponožky Zulu Merino Men lite jsou odlehčenou verzí ponožek Zulu Merino Men. Díky tenčímu úpletu jsou ponožky vhodné jak na turistiku, tak na běh či kolo, a to od brzkého jara do pozdního podzimu. Propracovaný lem zajistí, že vám ponožky nebudou sklouzávat, zesílená pata i špička zase zaručí větší odolnost, trvanlivost a komfort.
Merino je nejjemnější vlna používaná pro ponožky, má perfektní izolační vlastnosti a příjemně se nosí. Syntetická vlákna odvádí velmi rychle vlhkost a v ponožce se cítíte v suchu a pohodlí. Technologie vyplétaných plastických vzorů není jen designovou záležitostí, ale především zajišťuje správné odvětrávání a udržuje ponožku na svém místě.
Přednosti ponožek Zulu:

odlehčená Merino ponožka
vhodné od brzkého jara do pozdního podzimu
tenčí úplet vhodný na turistiku, běh i kolo
propracovaný lem - nesklouzávají
zesílená pata i špička - větší odolnost, trvanlivost a komfort
technologie vyplétaných plastických vzorů
funkční materiál s výbornou prodyšností a odvodem vlhkosti
přírodní vlněná příze Happy Merino
perfektní izolační vlastnosti
velmi příjemné na omak
ponožky jsou vyráběny na území České republiky

Materiál ponožek:

60 % Merino vlna, 26 % polyamid, 6 % polypropylen, 8 % elastan
Zobrazit více

Parametry

Značka Zulu
Typ kotníkové
Barva šedá