3M Peltor H510A-401-GU

0 %
(0 hodnocení)

Střelecká sluchátka 3M PELTOR Optime I - model H510A-401-GU Chrániče sluchu 3M PELTOR Optime I nabízí univerzální ochranu a díky velmi lehké hmotnosti poskytují uživateli značné pohodlí. Představují kombinaci nízkého profilu s vnitřní hloubkou, což dovoluje snadné spojení s dalšími ochrannými prostředky a zajištění pohodlí pro uši. Sluchátka 3M PELTOR Optime II jsou určena pro útlum nižší hlučnosti. Nejlépe je tedy využijete při střelbě na vnitřní či venkovní střelnici s malými rážemi, ve firmách... Celý popis

Koupit za 379 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Střelecká sluchátka 3M PELTOR Optime I - model H510A-401-GU

Chrániče sluchu 3M PELTOR Optime I nabízí univerzální ochranu a díky velmi lehké hmotnosti poskytují uživateli značné pohodlí. Představují kombinaci nízkého profilu s vnitřní hloubkou, což dovoluje snadné spojení s dalšími ochrannými prostředky a zajištění pohodlí pro uši.

Sluchátka 3M PELTOR Optime II jsou určena pro útlum nižší hlučnosti. Nejlépe je tedy využijete při střelbě na vnitřní či venkovní střelnici s malými rážemi, ve firmách s mírnou hlučností, sekání trávníku či u práci motorovou pilou apod.

Parametry:

- útlum SNR 27 dB
- barva žlutá
- hmotnost 150 g

 
K výrobku je možno dokoupit:
Hygienická sada HY51

 
Odkazy:
3M PELTOR - ochrana sluchu a zraku pro střelce
Zobrazit více

Parametry

Výrobce 3M
Hmotnost 280 g
Barva žlutá