Advance ProBio24 60 kapslí

94 %
(25 hodnocení)

Popis Přípravek Probio24 obsahuje komplex probiotických 11 kmenů: - Lactobacillus acidophilus, - Bifidobacterium lactis, - Lactobacillus rhamnosus, - Bifidobacterium breve, - Lactobacillus bulgaricus, - Lactobacillus plantarum, - Lactobacillus casei, - Lactococcus lactis, - Bifidobacterium bifidum, - Streptococcus thermophilus, - Lactobacillus paracasei. Díky vysoce kvalitním probiotickým kmenům je vysoký obsah živých kultur garantován po celou dobu použitelnosti přípravku... Celý popis

Koupit za 339 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Popis
Přípravek Probio24 obsahuje komplex probiotických 11 kmenů:

- Lactobacillus acidophilus,

- Bifidobacterium lactis,

- Lactobacillus rhamnosus,

- Bifidobacterium breve,

- Lactobacillus bulgaricus,

- Lactobacillus plantarum,

- Lactobacillus casei,

- Lactococcus lactis,

- Bifidobacterium bifidum,

- Streptococcus thermophilus,

- Lactobacillus paracasei.

Díky vysoce kvalitním probiotickým kmenům je vysoký obsah živých kultur garantován po celou dobu použitelnosti přípravku Probio24. Probiotické kultury pochází od výrobce z USA, který patří mezi absolutní světovou špičku. Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita a odolnost probiotických kultur, jejichž obsah a kvalita jsou certifikovány.

Probiotické kmeny obsažené v přípravku Probio24 jsou odolné vůči kyselému prostředí v žaludku. Díky tomu se živé kultury probiotik dostanou v maximální míře do trávicího traktu, kde je cílové místo jejich působení. Komplex probiotických kmenů v přípravku Probio24 je taktéž doplněn prebiotickou složkou (polysacharid inulin) pro maximální synergický efekt.

Dávkování

Užívejte 1-3 kapsle denně společně s jídlem. Dostatečně zapijte.

Balení

60 kapslí - dávka na 20-60 dní

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno pro děti do 3 let. V období těhotenství a kojení doporučujeme vhodnost užívání konzultovat s vaším lékařem. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další probiotika a prebiotika.

Přídatné látky

inulin, želatina

o
unisex
Zobrazit více

Parametry

Značka Advance nutraceutics
Výrobce Advance Nutraceutics
Forma produktu kapsule
Hmotnost 0 g
Probiotika a laktobacily ano
Typ problému zažívání
Objem 33 ml