Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) jsou živé mikroorganismy, které se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování. Prebiotika slouží jako živiny pro probiotika. Doplněk stravy MOVit Energy Probiotika EXTRA STRONG obsahuje komplex 11 kmenů laktobacilů a bifidobakterií, inulin (prebiotikum) a vitamin... Celý popis

Koupit za 293 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) jsou živé mikroorganismy, které se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí při cestování. Prebiotika slouží jako živiny pro probiotika. Doplněk stravy MOVit Energy Probiotika EXTRA STRONG obsahuje komplex 11 kmenů laktobacilů a bifidobakterií, inulin (prebiotikum) a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Přípravek je určen pro dospělé a děti od 3 let.

Balení obsahuje 90 kapslí.

Dávkování a způsob užití
Doporučená dávka je 1–2 kapsle denně při jídle.
Mikroorganismy jsou schopné přežít různé podmínky v žaludku nebo střevech, avšak jejich přežití je lepší, když jsou užité spolu s jídlem jako například ovesnou kaší s nízkotučným mlékem v porovnání s užitím jenom s vodou nebo džusem.
Pokud nejste vy nebo vaše dítě schopni kapsli polknout, lze ji otevřít a obsah zamíchat s trochou tekutiny o teplotě do 30 °C.

Složení
Probiotický komplex, kyselina L-askorbová, inulin, HPMC kapsle.

Upozornění
Není určeno pro děti do 3 let.
Zobrazit více

Parametry

Značka MOVit Energy
Výrobce Movit Energy
Forma produktu kapsle
Vhodné pro děti od od 3 let
Probiotika a laktobacily ano