Afikim S4

0 %
(0 hodnocení)

Afikim S4 je vítězem prestižní ceny Red Dot Design Award. Nabízí působivý rozsah řízení a ergonomický design, aby byla jízda velmi pohodlná. Skútr má programovatelný elektronický regulátor, LCD displej s množstvím údajů a LED světlomety. Řídítka jsou plně nastavitelná, s chrániči rukou. Plně otočné, odpružené ortopedické sedadlo je samozřejmostí. Odpružený ocelový podvozek velmi dobře tlumí všechny nárazy a nerovnosti. Na přání je možné doplnit skútr designově povedenou a kvalitní prosklenou střechou,... Celý popis

Popis

Afikim S4 je vítězem prestižní ceny Red Dot Design Award. Nabízí působivý rozsah řízení a ergonomický design, aby byla jízda velmi pohodlná. Skútr má programovatelný elektronický regulátor, LCD displej s množstvím údajů a LED světlomety. Řídítka jsou plně nastavitelná, s chrániči rukou. Plně otočné, odpružené ortopedické sedadlo je samozřejmostí. Odpružený ocelový podvozek velmi dobře tlumí všechny nárazy a nerovnosti. Na přání je možné doplnit skútr designově povedenou a kvalitní prosklenou střechou, která ochrání před sluncem a slabším deštěm..

Čtyřkolový model se samostatně zavěšenými koly, poskytuje příjemný zážitek z dlouhé jízdy srovnatelný s jízdou v luxusním automobilu. Pokud hledáte kvalitu a design, nenajdete nic lepšího.

Z volitelného příslušenství doporučujeme přídavnou střechu, elegantní zavazadlový box, široké pneumatiky na zadní kola, případně dvousedadlo.
Technické parametry

Celková délka

165 cm

Celková šířka
úzká kola
68 cm

široká kola
88 cm

Celková výška
bez střechy
125 cm

se střechou
164 cm

Světlá výška

12,5 cm

Hmotnost
s baterií
155 kg

bez baterie
108 kg

střecha
+ 12 kg

široká kola
+ 10 kg

Dojezd

45 km

Nosnost
včetně řidiče
200 kg

Maximální rychlost

15 km/h

Max. úhel stoupání

20%

Poloměr otáčení

228 cm

Sezení

46 cm

Typ pneumatiky

nafukovací

Pneumatiky
přední
4.1 / 3.5×6 palců

zadní
3.5×10 palců

Typ baterie
2 baterie
12V 73Ah

Certifikáty

Skútry jsou navrženy s ohledem na bezpečnost řidiče a podle mezinárodních norem.

- Certifikát ISO 9001-2000

- Certifikát CE-12184 pro provoz v Evropě

- Schválení FDA pro provoz USA
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Afikim
Maximální rychlost 15 km/h
Dojezd 45 km
Nosnost 200 kg
Poloměr otáčení 228 cm
Max. úhel stoupání 12 °
Světlá výška 12 cm