Sada razítek obtiskne dětem domácí zvířátka, které jistě dobře znají. Dokreslit k nim jejich domečky, co jí a co dělají již bude velice snadné. Balení obsahuje: 10 razítek + 1 poduška     Razítka Aladine – návod na použití a péči o razítka Obarvení razítka Díky velkému barevnému polštářku stačí k obarvení razítka jediný pohyb. Razítko položte na podušku, dlaní rovnoměrně zatlačte. Aby se razítko otisklo bezchybně, před otisknutím zkontrolujte, zda jsou všechny vystouplé částli gumového štočku obarveny.... Celý popis

Koupit za 339 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sada razítek obtiskne dětem domácí zvířátka, které jistě dobře znají. Dokreslit k nim jejich domečky, co jí a co dělají již bude velice snadné.
Balení obsahuje: 10 razítek + 1 poduška
 
 
Razítka Aladine – návod na použití a péči o razítka
Obarvení razítka
Díky velkému barevnému polštářku stačí k obarvení razítka jediný pohyb. Razítko položte na podušku, dlaní rovnoměrně zatlačte. Aby se razítko otisklo bezchybně, před otisknutím zkontrolujte, zda jsou všechny vystouplé částli gumového štočku obarveny.
Obtisknutí
Zvolený motiv obtiskněte jedním pohybem na papír. Dobře přitlačte po celé ploše razítka. Obtisk je za několik sekund dostatečně zaschlý. A můžete začít s obrázkem tvořit dál.
Rady na mytí a praní
Barvu lze z pokožky snadno umýt studenou vodou nebo pomocí mýdla v závislosti na konkrétní barvě. V případě, že barva znečistí látku (ubrusy, oděv), doporučujeme látku zaprat ve studené vodě pomocí jádrového mýdla. Doporučujeme ochránit porézní materiály jako dřevo, papír, malbu nebo tapety - jejich čištění by mohlo být obtížné.
Pokud pracujete s více barevnými polštářky, POZOR, vždy před použitím jiné barvy odstraňte zbytky původní barvy z razítka, např. pomocí vlhčených dětských ubrousků nebo vlhkého hadříku, aby se vám neznehodily barevné polštářky smíchním s původní barvou.
Ihned po skončení hry umyjte razítka pod tekoucí studenou vodu, můžete je umýt i kartáčkem. Nechte je osušit vraťte do kabičky. Do tohot závěrečného procesu můžete zapojit i dět a naučit je starat se o svá razítka, aby byla vždy připravena k dalšímu tvoření i hraní.
Pokud se Vám po velmi častém mytí stane, že linie na vrchní části razítka budou postupně smazávat, dopoučujeme je vytáhnout permanentním nesmazatelným fixem na CD.
Tip
Barvený polštářek vždy zavírejte víčkem a uchovávejte ho tak, aby směřoval víčkem dolů. Tak bude vždy perfektně připraven k dalšímu použití!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ALADINE
Věk od 3 let