Originální sada gumových razítek na pěnové hmotě s motivy pokojových rostlin, vhodné nejen na papírové tvoření. Set obsahuje 21 razítek a černý razítkovací polštářek. Sada originálních gumových razítek s motivy pokojových rostlin. Razítka skvěle využijete při výrobě záložek do knížek, dárkových obálek, pozvánek, přáníček nebo k dozdobení Bullet Journalů či scrapbookových alb. V sadě je 21 ks razítek a součástí balení je i černý razítkovací polštářek. Razítka mají kvalitní hlubokou texturu, dají... Celý popis

Koupit za 263 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Originální sada gumových razítek na pěnové hmotě s motivy pokojových rostlin, vhodné nejen na papírové tvoření. Set obsahuje 21 razítek a černý razítkovací polštářek.

Sada originálních gumových razítek s motivy pokojových rostlin. Razítka skvěle využijete při výrobě záložek do knížek, dárkových obálek, pozvánek, přáníček nebo k dozdobení Bullet Journalů či scrapbookových alb.

V sadě je 21 ks razítek a součástí balení je i černý razítkovací polštářek.

Razítka mají kvalitní hlubokou texturu, dají se tedy všestranně využít na různé tvořivé projekty:

 

- papírové tvoření - skvěle využijete při tvorbě visaček, při zdobení dárkových tašek anebo při výrobě balicího papíru apod.
- skvěle se obtiskávají do keramiky i ostatních modelovacích hmot
- s použitím textilní barvy můžete nazdobit textilie z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí)
- k dozdobení nejrůznějších povrchů pomocí akrylových barev - na dřevo, karton, kov, sklo, kámen atd.

 

Po každém použití je nutné razítko očistit. Osvědčila se nám vlhká utěrka, do které razítko otíráme ihned po použití. V průběhu práce také můžeme razítka odkládat do nádobky s vodou a na závěr je pak pečlivě očistit kartáčkem.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ALADINE