Pěnová razítka - Jaro a Velikonoce Velikonoční a jarní originální pěnová razítka.   Co najdete v balení Razítka 43 pěnových razítek, která jsou na dotek měkká a příjemná.   Razítka mají různé velikosti a jsou tematicky zaměřená na jaro a Velikonoce.     Inkoust Inkoust má černou barvu. Celý inkoustový polštářek je uložen napevno v kulaté plastové krabičce, která má v průměru cca 10 cm. Inkoust je netoxický, proto nevadí, když dítě bude do barvy sahat prsty nebo se inkoust dostane do pusy... Celý popis

Koupit za 309 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pěnová razítka - Jaro a Velikonoce

Velikonoční a jarní originální pěnová razítka.

 

Co najdete v balení

Razítka

43 pěnových razítek, která jsou na dotek měkká a příjemná.

 

Razítka mají různé velikosti a jsou tematicky zaměřená na jaro a Velikonoce.

 

 

Inkoust

Inkoust má černou barvu. Celý inkoustový polštářek je uložen napevno v kulaté plastové krabičce, která má v průměru cca 10 cm. Inkoust je netoxický, proto nevadí, když dítě bude do barvy sahat prsty nebo se inkoust dostane do pusy či na tělo. Jde smýt bez problémů vodou z kůže či z různých povrchů a je lehce vypratelný z různých textilií.

 

Přednosti razítek

Hluboká raznice

Razítka se dají použít i např. do samotvrdnoucích modelovacích hmot, jelikož mají hlubokou raznici. 

 

Obtisk

Obtisky jsou velmi kvalitní a dá se s nimi ihned pracovat dál, např. vybarvovat pastelkami, vystřihovat,... Mají různé velikosti.

 

Razítka neustále jako nová

Po skončení obtiskávání mohou být razítka velmi špinavá od inkoustu. Stačí pod tekoucí vodou razítka celá umýt (já používám k mytí i houbičku na nádobí) a jsou zase jako nová.

 

Pro jaký věk jsou razítka určená

Razítka jsou od výrobce doporučená od 3 let. Doporučuji je i menším dětem, ale i např. předškolákům, nebo školákům, kteří s nimi mohou pracovat dál (např. vybarvovat, tvořit příběhy, přání, cedulky na dárky,...).

 

Naše zkušenost

Máme zkušenost už se sadou stejných razítek - např. lesních, domácích zvířat, vánočních i dopravních. Jelikož se nám velmi osvědčila, koupila jsem klukům další. Tato tematika se mi bude hodit do školy pro mé žáky. Razítka se klukům v ruce dobře drží a nemusí na ně tlačit, aby vznikl hezký obrázek. Jsou krásná a za mě doporučuji.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ALADINE