Albi Ubongo Junior

95 %
(60 hodnocení)

Rychlé - zábavné - jednoduše Ubongo! Ubongo Junior je variantou oblíbené rodinné hry, která je tentokrát určena přímo dětem. Veselé barvy a roztomilá zvířatka spolehlivě zaručí, že se děti budou při skládání báječně bavit. Všichni hráči najednou se snaží sestavit skládačku z barevných dílků na kterých jsou roztomilá zvířátka. Malí hráči si mohou vybrat jednodušší skládačku ze dvou dílků nebo těžší z pytlíku. Kdo zadání složí jako první, zvolá "Ubongo!" a bude odměněn drahokamy z pytlíku. Ale i... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Rychlé - zábavné - jednoduše Ubongo!

Ubongo Junior je variantou oblíbené rodinné hry, která je tentokrát určena přímo dětem. Veselé barvy a roztomilá zvířatka spolehlivě zaručí, že se děti budou při skládání báječně bavit.

Všichni hráči najednou se snaží sestavit skládačku z barevných dílků na kterých jsou roztomilá zvířátka. Malí hráči si mohou vybrat jednodušší skládačku ze dvou dílků nebo těžší z pytlíku. Kdo zadání složí jako první, zvolá "Ubongo!" a bude odměněn drahokamy z pytlíku. Ale i ostatní mají ještě šanci na odměnu, pokud stihnou skládačku dokončit během času, který je vyměřen přesýpacími hodinami. Hráč, který během hry nasbírá nejvíce drahokamů, zvítězí.

Hra obsahuje:
50 karet se 100 rébusy, 4 x 9 barevných dílků, 1 přesýpací hodiny, 72 drahokamů, látkový sáček, 1 návod
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Albi
Věk od 5 let
Počet hráčů 2 - 4
Typ logické
Délka hry 20 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka Albi
Rok vydání 2012
Deskové ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty