AlmaWin EKO tekutý prostředek na nádobí rakytník a mandarinka s příjemnou vůní mandarinky a rakytníku účinně odstraňuje mastnotu, ale i připečené nečistoty z nádobí, sporáků, grilů, dlaždiček a dalších povrchů v kuchyni. Tekutý prostředek je natolik účinný díky obsahu rostlinných tenzidů, které při styku s vodou vytvoří jemnou pěnu. Ta spolehlivě odstraní nečistoty, připálené zbytky jídla i odolnou mastnotu. O příjemnou vůni se postarají éterické oleje z citrusových plodů a zpříjemní vám tak... Celý popis

Koupit za 139 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

AlmaWin EKO tekutý prostředek na nádobí rakytník a mandarinka s příjemnou vůní mandarinky a rakytníku účinně odstraňuje mastnotu, ale i připečené nečistoty z nádobí, sporáků, grilů, dlaždiček a dalších povrchů v kuchyni.

Tekutý prostředek je natolik účinný díky obsahu rostlinných tenzidů, které při styku s vodou vytvoří jemnou pěnu. Ta spolehlivě odstraní nečistoty, připálené zbytky jídla i odolnou mastnotu.

O příjemnou vůni se postarají éterické oleje z citrusových plodů a zpříjemní vám tak mytí nádobí. Díky přírodnímu složení je mycí prostředek šetrný jak k pokožce rukou, tak k životnímu prostředí, které zbytečně nezatěžuje.

 

- Neobsahují žádné syntetické barviva, GMO
- Zcela bez syntetických vonných látek a konzervantů
- Všechny složky jsou 100% ekologicky rozložitelné a eko-certifikované
- Dermatologicky testováno
- Láhve jsou vyrobeny z více než 95% -tní recyklovatelného plastu

 

Společnost AlmaWin byla založena v Německu roku 1990 av tom roce uvedla na trh své první ekologické produkty určené především pro německý trh. Již více než 20 let společnost AlmaWin je předním evropským výrobcem ekologických a dermatologicky šetrných čisticích, úklidových a pracích prostředků.

 

certifikáty:
ECO GARANTIE - belgický certifikát pro ekologické čistící, úklidové, kosmetické a drogistické produkty
ECOCERT - je v současnosti největší evropský kontrolní a certifikační úřad v ekologické oblasti
Vegani - certifikát označuje výrobky zcela bez živočišných složek a netestováno na zvířatech

Použití: Pár kapek koncentrátu smíchejte s teplou vodou. Umyté nádobí důkladně opláchněte čistou vodou.

Složení:> = 5%
Zobrazit více

Parametry

Objem 1000 ml