PRO DOKONALÝ POHLED. Alori Čistič na brýle je určen k údržbě plastových i skleněných brýlových skel včetně antireflexní vrstvy. Díky nanotechnologii skla dokonale odmastí, zbaví všech nečistot a na povrchu vytvoří neviditelnou vrstvu se silným antistatickým efektem. Díky speciálně vyvinuté receptuře po vyčištění nedochází ke vzniku žádného optického zkreslení. Je neabrazivní a jeho použití nijak nepoškozuje povrch skel. Můžete je proto používat k pravidelné údržbě. Praktické balení, které můžete... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

PRO DOKONALÝ POHLED. Alori Čistič na brýle je určen k údržbě plastových i skleněných brýlových skel včetně antireflexní vrstvy. Díky nanotechnologii skla dokonale odmastí, zbaví všech nečistot a na povrchu vytvoří neviditelnou vrstvu se silným antistatickým efektem. Díky speciálně vyvinuté receptuře po vyčištění nedochází ke vzniku žádného optického zkreslení. Je neabrazivní a jeho použití nijak nepoškozuje povrch skel. Můžete je proto používat k pravidelné údržbě. Praktické balení, které můžete mít stále u sebe.   Odstraní nečistoty a mastnotu z povrchu skel brýlí. Čistič brýlí je bez rozpouštědlový čistič na bázi speciálních tenzidů, které nezanechávají šmouhy ani stopy na čištěném povrchu. Z povrchu skel dioptrických i slunečních brýlí odstraňuje nečistoty a mastnotu. Svým dlouhotrvajícím efektem chrání ošetřený povrch od znečištění a hydrofobním účinkem výrazně usnadňuje následné čištění.   VÝHODY PRODUKTU:

- Dokonale vyčistí
- Odmastí
- Nepoškozuje povrch skel
- Nepoškodí antireflexní vrstvu
- Snadné použití
- Nízká spotřeba
- Antistatický efekt

 
Cena pro zákazníky s VIP účtem: 139Kč Chcete také VIP účet a nakupovat za exkluzivní ceny? Více se se dozvíte dole v sekci VIP účet.
Zobrazit více

Parametry

Objem 100 ml
Použití na brýle
Výrobce Alori Nano