Sidolux Professional na ploché obrazovky, mobilní telefony, tablety, brýle, klávesnice Prostředek je určen na čištění dotykových displejů mobilních telefonů, tabletů, GPS navigací a jiných ploch, kterých se dotýkáme. Dále je určen na čištění obrazovek monitorů, TV obrazovek LCD, LED, mimo plazmových obrazovek, brýlí, skenerů, kopírek, klávesnic, notebooků a dalších hladkých ploch.                                                Prostředek nepoškozuje čištěný povrch. V případě čištění elektronických... Celý popis

Koupit za 70 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Sidolux Professional na ploché obrazovky, mobilní telefony, tablety, brýle, klávesnice

Prostředek je určen na čištění dotykových displejů mobilních telefonů, tabletů, GPS navigací a jiných ploch, kterých se dotýkáme. Dále je určen na čištění obrazovek monitorů, TV obrazovek LCD, LED, mimo plazmových obrazovek, brýlí, skenerů, kopírek, klávesnic, notebooků a dalších hladkých ploch.                                               

Prostředek nepoškozuje čištěný povrch. V případě čištění elektronických zařízení tyto před čištěním odpojte od elektrické sítě.

 

Návod:

V případě čištění elektronických zařízení tyto před čištěním odpojte od elektrické sítě.
Prostředek aplikujte na čištěný povrch ze vzdálenosti cca 20cm, nebo prostředkem zvlhčete mikrovláknovou utěrku a rozetřete na povrch. Pro dosažení optimálního výsledku povrch následně vyleštěte suchou mikrovláknovou utěrkou. V případě potřeby postup opakujte.

 

 

 

Nebezpečné látky uváděné na obalu:
-
Další údaje:
EUH208 Obsahuje reakční směs: 5-chlor-2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 247-500-7] a 2-methylisothiazol-3(2H)-on [číslo ES 220-239-6] (3:1). Může vyvolat alergickou reakci.
Seznam detergentů:
< 5 % aniontové povrchově aktivní látky
parfémy
konzervační činidla (Methylchloroisothiazolinone/Methylisothiazolinone)

 

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima.
Při zasažení očí je okamžitě důkladně vypláchněte velkým množstvím vody. Po použití si opláchněte a osušte ruce.
Jedná se pouze o sdělení informativního charakteru. Přesné znění naleznete na zadní etiketě výrobku.

 
Zobrazit více

Parametry

Značka Sidolux
Množství 280 g
Objem 200 ml
Výrobce Lakma