Alpinestars S-MX 6 v2

96 %
(18 hodnocení)

SMX-6 V2 jsou závodní holínky, které obsahují nově navržený svršek pro flexibilitu, jsou skvěle anatomicky profilované, nabité inovativními funkcemi a obsahují nejnovější pokroky v designu a vývoji výkonné obuvi Alpinestars. Každá komponenta byla pečlivě navržena tak, aby poskytovala jezdcům rozhodující výkonnostní výhodu v podobě inovací ochrany, vylepšené ergonomie a komfortních funkcí. Konstrukce Nově navržený svršek obuví zahrnuje inovativní zóny pro vynikající úroveň flexibility. Svršek... Celý popis

Koupit za 3 958 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SMX-6 V2 jsou závodní holínky, které obsahují nově navržený svršek pro flexibilitu, jsou skvěle anatomicky profilované, nabité inovativními funkcemi a obsahují nejnovější pokroky v designu a vývoji výkonné obuvi Alpinestars. Každá komponenta byla pečlivě navržena tak, aby poskytovala jezdcům rozhodující výkonnostní výhodu v podobě inovací ochrany, vylepšené ergonomie a komfortních funkcí.
Konstrukce

Nově navržený svršek obuví zahrnuje inovativní zóny pro vynikající úroveň flexibility. Svršek je vyroben z mikrovlákna pro trvanlivost a odolnost proti oděru.
Odnímatelná anatomická stélka obsahuje EVA a Lycru pro výkon, pohodlí a podporu.

Ochrana

Vysokomodulový vstřikovaný TPU chránič holenní kosti, lýtka, paty, podložky na řazení, kotníku a špičky pro lepší ochranu proti nárazům a odolnost.
Inovativní TPU ochrana kotníku od Alpinestars poskytuje biomechanickou podporu mezi laterální horní částí lýtka / holenní kosti a kotníkem a nabízí zlepšenou strukturální integritu, ochranu proti nárazům, odolnost vůči opakovanému oděru a ohybovou podporu.
CE certifikovány.

Klíčové vlastnosti

Ergonomické kopyto pro zjednodušení přední části chodidla umožňující větší kontrolu nad ovládáním motorky, přizpůsobení a pohodlí.
Větrací otvory na patě a holenní desce a prodyšné síťované vložky (pouze odvětraná verze) zlepšují pohodlí a snižují únavu při krátkých a dlouhých jízdách.
Exkluzivní pryžová podrážka Alpinestars podporuje lepší pocit a přilnavost, rozptyl vody a odolnost.
Integrovaný, vyměnitelný TPU slider s dvojitým vstřikováním obsahuje nový koncept snadného upevnění šroubů pro rychlejší a jednodušší výměnu.
Inovativní konstrukce nártu a flex zóny pro vynikající komfort, kontrolu a podporu.
Prodyšná textilní vnitřní podšívka má protiskluzovou semišovou výztuž v oblasti paty, která pomáhá udržet nohu na místě během jízdy.
Vnitřní stélka s integrovanou výztuží pro podporu oblasti klenby a ochranu chodidla.
Dvojitý chránič kotníku je vrstvený pod svrškem a nabízí ochranný výkon v klíčových oblastech.
Systém otevírání / zavírání mediálního bočního vstupu obsahuje elastický zip se širokým suchým zipem pro flexibilitu a bezpečné uchycení. Otvor je velký, aby usnadnil vstup a výstup.
Vnitřní ochrana špičky je navrstvena pod svrškem pro odolnost, lepší pocit a výkon.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Alpinestars
Typ silniční / turistické
Vyztužená špička ne
Zapínání zip a suchý zip
Výška bot vysoké
Nepromokavé ano
Reflexní prvky ne

Podobné produkty