Alpinestars Tech 7

93 %
(5 hodnocení)

Boty Tech 7 Enduro mají speciálně navrženou podrážku, která poskytuje jezdcům Enduro vynikající odolnost, přilnavost, pocit a úroveň strukturální tuhosti. Tato CE certifikovaná obuv podporuje stabilitu a ohebnost prostřednictvím biomechanického ústředního bodu a zároveň nabízí vynikající ochranu kotníků. Šasi bylo navrženo tak, aby poskytovalo dokonalý pocit a optimalizovanou interakci s ovládacími prvky motorky, zatímco inovativní systém přezky umožňuje snadné a přesné zapínání. Konstrukce Svršek... Celý popis

Koupit za 6 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Boty Tech 7 Enduro mají speciálně navrženou podrážku, která poskytuje jezdcům Enduro vynikající odolnost, přilnavost, pocit a úroveň strukturální tuhosti. Tato CE certifikovaná obuv podporuje stabilitu a ohebnost prostřednictvím biomechanického ústředního bodu a zároveň nabízí vynikající ochranu kotníků. Šasi bylo navrženo tak, aby poskytovalo dokonalý pocit a optimalizovanou interakci s ovládacími prvky motorky, zatímco inovativní systém přezky umožňuje snadné a přesné zapínání.
Konstrukce

Svršek vyrobený z inovativního materiálu z mikrovlákna, který je pružný a odolný vůči oděru. Vrchní materiál je vyztužený PU pro vysokou úroveň odolnosti vůči vodě, lepší životnosti a zlepšený výkon při úspoře hmotnosti.
Speciálně navržená podrážka poskytuje jezdcům ATV a Enduro vynikající odolnost, přilnavost, pocit a vysokou úroveň strukturální tuhosti. Podešev a vložka jsou vyměnitelné.
TPU holenní deska a mediální ochrana vyvinuté společností Alpinestars jsou vyrobeny z jedné části pro větší strukturální integritu a stabilitu. Anatomicky profilovaná holenní deska je vybavena dvojitým uzavíracím systémem s vnitřní chlopní z mikrovlákna připevněnou pomocí suchého zipu pro přesné uzavření, zatímco robustní a odolná holenní deska je bezpečně připevněna pomocí přesně nastavitelné přezky.
Široký vstupní otvor pro pohodlí a umožňuje široké nastavení a podporu lýtka.
Střední boční panel z TPU obsahuje pokročilou voštinovou gumovou vložku a je navržen pro vynikající přilnavost a zároveň chrání před nárazy.
Inovativní systém zapínání přezky zahrnuje vysoce účinné hliníkové uzávěry s paměťovým nastavením a systémem rychlého uvolnění / uzamčení se samonastavovacím designem pro snadné, přesné zapínání a lepší jízdní výkon.
Všechny spony jsou vyměnitelné.
Tvarovaná deska na ochranu lýtka je vstřikována s vysokomodulovým polymerem pro odolnost proti nárazu a obsahuje systém ohybu čepele vyvinutý společností Alpinestars pro přesnější ovládání a pohyb, přidanou ochranu paty a Achillovy šlachy a pomáhá předcházet hyperflexi.

Klíčové vlastnosti

Systém ochrany kotníků z TPU zahrnující biomechanické spojení mezi střední a spodní částí boty, které pomáhá předcházet poškození nohy tím, že poskytuje progresivní úlevu od torzních sil.
Propracovaný nárt a konstrukce flex zón pro vynikající pohodlí, kontrolu a podporu.
Zahrnuje inovativní jednodílnou vstřikovanou dvousložkovou skořepinu chodidla se společně vstřikovaným tvrdým chráničem prstů a integrovanou ocelovou ochranou.
Skořepina je vysoce odolná proti oděru a nárazu, zvyšuje celkovou odolnost boty.
Prodloužená manžeta z mikrovlákna pomáhá předcházet nadměrnému vniknutí vody a nečistot.
Vnitřní 3D podšívka obsahuje semiš z protiskluzového mikrovlákna na patě, který pomáhá udržet nohu na místě.
Měkká pěnová výztuž na kotnících a límci pro dlouhotrvající pohodlí a tlumení nárazů.
Dvousložková, odnímatelná anatomická stélka obsahuje EVA a Lycra vrch pro pohodlí a podporu zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti a zesílenou patu.
Boty Tech 7 mají CE certifikát.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Alpinestars
Typ motokros
Vyztužená špička ne
Zapínání přezka
Výška bot nízké - kotníkové
Nepromokavé ano
Zesílení v oblasti řazení ano
Reflexní prvky ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty