Amica SUPF 810 W

92 %
(34 hodnocení)

KAPACITA 8 KG Velká kapacita sušičky umožňuje vysušit velké množství prádla. BAVLNA - SUCHÉ DO SKŘÍNĚ Naše oblíbené bavlněné košile, ručníky a prostěradla si zaslouží speciální ošetření. Vysušte je pomocí speciálního programu a budete mít radost z měkkých ručníků. SYNTETIKA - SUCHÉ DO SKŘÍNĚ Syntetické tkaniny mají speciální vlastnosti, takže vyžadují speciální ošetření. Program Syntetika zajišťuje optimální parametry, které zaručují extra péči o syntetická vlákna. OSVĚŽENÍ PRÁDLA Přichází... Celý popis

Koupit za 6 819 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

KAPACITA 8 KG

Velká kapacita sušičky umožňuje vysušit velké množství prádla.

BAVLNA - SUCHÉ DO SKŘÍNĚ

Naše oblíbené bavlněné košile, ručníky a prostěradla si zaslouží speciální ošetření. Vysušte je pomocí speciálního programu a budete mít radost z měkkých ručníků.

SYNTETIKA - SUCHÉ DO SKŘÍNĚ

Syntetické tkaniny mají speciální vlastnosti, takže vyžadují speciální ošetření. Program Syntetika zajišťuje optimální parametry, které zaručují extra péči o syntetická vlákna.

OSVĚŽENÍ PRÁDLA

Přichází jaro a je čas na osvěžení vašeho letního oblečení? Není třeba praní. Stačí zvolit krátký 20 minutový parní program - částice páry narovnají vlákna tkaniny, aby se odstranily všechny záhyby. Během několika minut tak máte opět svěží oblečení.

ČASOVÉ SUŠENÍ (TEPLÉ)

Sušení teplým vzduchem - přesně podle Vašich představ. Program nepoužívá senzory vlhkosti a teploty, místo toho funguje podle Vašich nastavení. Máte plnou kontrolu nad délkou programu, což oceníte například při sušení tlustých přikrývek nebo obuvi.

JEMNÝ PROGRAM

Bojíte se sušení hedvábí v sušičce? Díky jemným pohybům bubnů ve specializovaném programu lze dokonce i nejjemnější tkaniny efektivně vysušit, bez rizika pro jemná vlákna.

ODLOŽENÝ KONEC

Také byste rádi měli vyprané prádlo v určitý čas? Nyní můžete! Díky funkci “Odložený konec”, už nemusíte řešit jak dlouho daný program trvá, ale jen nastavíte za jak dlouho chcete mít dopráno.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Amica
Způsob umístění volně stojící
Typ sušičky kondenzační
Maximální náplň 8 kg
Hlučnost 69 dB
Počet programů 16
Koš na sušení vlny a obuvi ne
Slim ne
Třída účinnosti sušení B
Program pro hedvábí ano
Tepelné čerpadlo ne
Energetická třída B
Spotřeba el. energie 4.74 kWh
Odložený start ano
LCD displej ne
Ochlazování ne
Vnitřní osvětlení bubnu ne
Zvukový signál ano
Změna otevírání dveří ne
Refresh ano
Dětská pojistka ano
Časovač ne
Eko sušení ne
Samočistící kondenzátor ne
Program pro peří ne
Výška 84.5 cm
Šířka 59.5 cm
Hloubka 62.2 cm
Hmotnost 43 kg
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty