Anatomic flexible lychee

0 %
(0 hodnocení)

ANATOMIC Flexible Lychee  jsou vyrobeny pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Krytá špička a krytá pata zaručuje výbornou odolnost proti okopu. - Typ obuvi: klasická - Tvar botičky: střihem jsou vhodné i pro užší paty/kotníky a širší nohy v oblasti prstů - Tvar špičky: špička anatomicky tvarovaná - Opatek: zpevněný - Stélka: vyjímatelnou koženou s podporou podélné klenby (podpora podélné klenby je jednoduše odstranitelná vystřižením). Obsahuje prvky aktivního uhlí, které pohlcují zápach... Celý popis

Koupit za 395 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

ANATOMIC Flexible Lychee  jsou vyrobeny pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Krytá špička a krytá pata zaručuje výbornou odolnost proti okopu.

- Typ obuvi: klasická
- Tvar botičky: střihem jsou vhodné i pro užší paty/kotníky a širší nohy v oblasti prstů
- Tvar špičky: špička anatomicky tvarovaná
- Opatek: zpevněný
- Stélka: vyjímatelnou koženou s podporou podélné klenby (podpora podélné klenby je jednoduše odstranitelná vystřižením). Obsahuje prvky aktivního uhlí, které pohlcují zápach a jsou antibakteriální.
- Výška obuvi: nízké
- Podešev: vyrobena patentovanou směsí Mitsubishi Chemical Corp., což zaručuje, že podrážka je lehká, ohebná, velmi odolná, protiskluzová.
- Výrobce: Anatomic, Polsko
- Údržba: Obuv se nesmí prát v pračce ani sušit na topení či v sušičce. Špínu lze čistit vlhkým kartáčkem či hadříkem. Více informací najdete na štítku výrobce

 

 
Zobrazit více

Parametry

Značka Anatomic
Barva fialová
Zapínání na suchý zip
Barefoot ne