Sprej Absolu působí antistaticky a je perfektní pro rozčesávání tvrdohlavých uzlů srsti vašeho mazlíčka. Zároveň srsti propůjčuje přirozený lesk. Profesionální antistatický a rozčesávací sprej 100% vyrobený z nemastných těkavých silikonů používaných v kosmetice. Umožňuje rozčesání v rekordním čase i v případě velmi zacuchané srsti, a to bez trhání chlupů. Působení silikonů je šetrné ke struktuře chlupů a nevysušuje je. Chrání, zvyšuje lesk a lubrikuje srst hydrolipidním potahem. Zachovává elasticitu... Celý popis

Koupit za 135 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sprej Absolu působí antistaticky a je perfektní pro rozčesávání tvrdohlavých uzlů srsti vašeho mazlíčka. Zároveň srsti propůjčuje přirozený lesk.
Profesionální antistatický a rozčesávací sprej 100% vyrobený z nemastných těkavých silikonů používaných v kosmetice. Umožňuje rozčesání v rekordním čase i v případě velmi zacuchané srsti, a to bez trhání chlupů. Působení silikonů je šetrné ke struktuře chlupů a nevysušuje je. Chrání, zvyšuje lesk a lubrikuje srst hydrolipidním potahem. Zachovává elasticitu a hebkost srsti.
Sprej Absolu lze používat na suchá a zacuchaná místa jak často je třeba. Pro urychlení schnutí a česání je ideální sprej používat před mytím šamponem a jinými produkty.
Určení: Pro všechna plemena koček a psů se středně dlouhou nebo delší srstí.
Použití: Aplikujte přímo na suchou srst zvířete před mytím jinými produkty. Lze aplikovat i na vlhkou srst. Nepoužívejte v blízkosti zdrojů tepla.
Složení: 100% kosmetických silikonů
Obsahuje: Disiloxane (CAS : 107-46-0)
Varování: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.  Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Uniklý produkt seberte. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Anju Beauté
Druh péče péče o srst
Typ pomůcky spreje