Přípravek proti slzení a jeho nevzhledným následkům. Přípravek odstraňuje skvrny pod očima psů a koček. Oční voda k odstranění výtoku Trixie 50ml z kategorie TRIXIE . Přípravek proti slzení a jeho nevzhledným následkům. Přípravek odstraňuje skvrny pod očima psů a koček. Návod k použití: Srst kolem očí co nejvíce vystříhejte, kouskem vaty namočeným v tomto roztoku vyčistěte především slzné kanálky a již vzniklé skvrny opatrně dočistěte. Prostředek je antiseptický, spolehlivý a neškodný. V obtížných... Celý popis

Koupit za 72 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Přípravek proti slzení a jeho nevzhledným následkům. Přípravek odstraňuje skvrny pod očima psů a koček. Oční voda k odstranění výtoku Trixie 50ml z kategorie TRIXIE . Přípravek proti slzení a jeho nevzhledným následkům.

Přípravek odstraňuje skvrny pod očima psů a koček.

Návod k použití:
Srst kolem očí co nejvíce vystříhejte, kouskem vaty namočeným v tomto roztoku vyčistěte především slzné kanálky a již vzniklé skvrny opatrně dočistěte. Prostředek je antiseptický, spolehlivý a neškodný. V obtížných případech používejte 3× denně minimálně po dobu 1 týdne.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Trixie