Antares Ester

100 %
(1 hodnocení)

Nová generace kancelářské židle Ester navazuje na úspěšný a velmi oblíbený model celosíťované kancelářské židle Antares Scope. Kancelářská židle Ester má na dotyk příjemnou síťovinu na opěráku, sedáku i hlavové opěrce. Vzdušná síť pomáhá regulovat tělesnou teplotu jedince, zejména v letních měsících. Síť je prodyšná, napomáhá cirkulaci vzduchu a minimalinuje zahřívání sedacích partií a zad během dlouhého sezení. Součástí síťovaného opěráku je vestavěná, síťovaná hlavová opěrka. Hlavovou opěrku je... Celý popis

Koupit za 5 065 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nová generace kancelářské židle Ester navazuje na úspěšný a velmi oblíbený model celosíťované kancelářské židle Antares Scope. Kancelářská židle Ester má na dotyk příjemnou síťovinu na opěráku, sedáku i hlavové opěrce. Vzdušná síť pomáhá regulovat tělesnou teplotu jedince, zejména v letních měsících. Síť je prodyšná, napomáhá cirkulaci vzduchu a minimalinuje zahřívání sedacích partií a zad během dlouhého sezení.
Součástí síťovaného opěráku je vestavěná, síťovaná hlavová opěrka. Hlavovou opěrku je možné nastavit výškově a úhlově podle potřeb uživatele.
Opěrák je u židle Ester dělený. Horní část opěráku příjemě podpoří horní část zad a spodní část se zaměřuje na bederní páteř (flexibilní bederní opěra).
Židle Ester je postavena na plně synchronní mechanice. Mechanika disponuje automatickou regulací odporu opěráku a to podle tělesné váhy uživatele. Jinými slovy Ester automaticky nastaví odpor opěráku za Vás. Mechanika židle Ester umožňuje aretovat polohu opěráku ve 2 polohách.
V základu jsou výškově nastavitelné područky. Vrchní část područek je měkčená pro pohodlné opření loktů.
 
 
 
 KE STAŽENÍ
Montážní návod.pdf
Návod k použití a údržbě.pdf
 PARAMETRY
Nosnost
130 kg
Celková výška
115 - 129,5 cm
Celková šířka
69 cm
Hloubka sedáku
46 cm
Šířka sedáku
50,5 cm
Výška sedáku
46 - 56 cm
Výška opěráku
72 - 77 cm
Šířka opěráku
50,5 cm
Výška područek
64 - 73,5 cm
Hmotnost
18,62 kg
Rozměry balení
77,5 x 37,5 x 64,5 cm
 VÝHODY
síťovaný sedák i opěrák
stavitelná hlavová opěrka v základu židle
výškově stavitelné područky
flexibilní bederní opěra
univerzální kolečka pro tvrdé i měkké podlahy
záruka 3 roky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Antares
Nosnost 130 kg
Výška sedáku 55 cm
S opěrkou hlavy ano
Hloubka sedáku 51 cm
Šířka sedáku 52 cm