Anténní redukce ISO / DIN

100 %
(1 hodnocení)

Anténní redukce - adaptér DIN / ISO pro automobily s anténním konektorem ISO. Vhodné pro autorádia s DIN anténní koncovkou. !!! PŘI PLATBĚ PŘEDEM NA ÚČET - DOPRAVA JEN 45,- !!! 1) Dokončete objednávku - "Jíd do pokladny" 2) Zadejde dopravu - "Česká Pošta" 3) Zdejte platbu - "Na účet před dodáním" 4) Dokončete objednávání 5) Obratem obdržíte email se všemi informacemi týkající se Vaší objednávky i s číslem účtu. 6) K ceně zboží připočtěte částku 45,- ( doprava ) a obratem odešlete částku na náš... Celý popis

Koupit za 25 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Anténní redukce - adaptér DIN / ISO pro automobily s anténním konektorem ISO. Vhodné pro autorádia s DIN anténní koncovkou.

!!! PŘI PLATBĚ PŘEDEM NA ÚČET - DOPRAVA JEN 45,- !!!
1) Dokončete objednávku - "Jíd do pokladny"
2) Zadejde dopravu - "Česká Pošta"
3) Zdejte platbu - "Na účet před dodáním"
4) Dokončete objednávání
5) Obratem obdržíte email se všemi informacemi týkající se Vaší objednávky i s číslem účtu.
6) K ceně zboží připočtěte částku 45,- ( doprava ) a obratem odešlete částku na náš účet 78-7843090237/0100. Jako "Variabilní symbol" zadejte číslo objednávky.

Pokud máte jakékoli otázky ohledně anténní redukce DIN / ISO, autohifi, autorádia, subwooferu,
zesilovače do auta, nebo si nejste jisti jaké kapacitory či reproduktory do auta jsou pro Vás a Vaše auto nejvhodnější, napište nám na info-at-autohifi-jean.cz nebo nás telefonicky kontaktujte a mi Vám rádi poradíme.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Calearo