AO Omega 27 cm čirá

0 %
(0 hodnocení)

Tato váza má nadčasový a minimalistický design, který je naprosto univerzální a bude se skvěle vyjímat s kterýmkoliv kompatibilním tělem. Tento tvar se i velmi snadno čistí, takže vám váza při vhodné péči vydrží hezká velmi dlouhou dobu. Zároveň si její baňatost přímo říká o vyzkoušení barviv do vody, které se v ní vyjímají extra dobře. Výška: cca 27,5cm. Vnitřní průměr hrdla: cca 45mm. Váza je vhodná pro vodní dýmky střední a větší velikostí se spojením pomocí těsnění (pokud v popisu dýmky není... Celý popis

Koupit za 761 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tato váza má nadčasový a minimalistický design, který je naprosto univerzální a bude se skvěle vyjímat s kterýmkoliv kompatibilním tělem. Tento tvar se i velmi snadno čistí, takže vám váza při vhodné péči vydrží hezká velmi dlouhou dobu. Zároveň si její baňatost přímo říká o vyzkoušení barviv do vody, které se v ní vyjímají extra dobře.

Výška: cca 27,5cm.

Vnitřní průměr hrdla: cca 45mm.

Váza je vhodná pro vodní dýmky střední a větší velikostí se spojením pomocí těsnění (pokud v popisu dýmky není uveden konkrétní model kompatibilní vázy).

Jedná se o ruční výrobu. Váza může (nemusí) mít menší nedokonalosti (vzduchové bubliny, drobné nerovnosti atd), nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.
Zobrazit více