Drop Clear 27 cm čirá

0 %
(0 hodnocení)

Tato váza má nadčasový a minimalistický design, který je naprosto univerzální a bude se skvěle vyjímat s kterýmkoliv kompatibilním tělem. Tento tvar se i velmi snadno čistí, takže vám váza při vhodné péči vydrží hezká velmi dlouhou dobu. Výška: cca 28cm. Vnitřní průměr hrdla: cca 45mm. Váza je vhodná pro vodní dýmky střední a větší velikostí se spojením pomocí těsnění (pokud v popisu dýmky není uveden konkrétní model kompatibilní vázy). Jedná se o ruční výrobu. Váza může (nemusí) mít menší nedokonalosti... Celý popis

Koupit za 762 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tato váza má nadčasový a minimalistický design, který je naprosto univerzální a bude se skvěle vyjímat s kterýmkoliv kompatibilním tělem. Tento tvar se i velmi snadno čistí, takže vám váza při vhodné péči vydrží hezká velmi dlouhou dobu.

Výška: cca 28cm.

Vnitřní průměr hrdla: cca 45mm.

Váza je vhodná pro vodní dýmky střední a větší velikostí se spojením pomocí těsnění (pokud v popisu dýmky není uveden konkrétní model kompatibilní vázy).

Jedná se o ruční výrobu. Váza může (nemusí) mít menší nedokonalosti (vzduchové bubliny, drobné nerovnosti atd), nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Shisharium