AO Venturi 26 cm modrá

0 %
(0 hodnocení)

Tato váza má nadčasový a minimalistický design, který je naprosto univerzální a bude se skvěle vyjímat s kterýmkoliv kompatibilním tělem. Tento tvar je díky velké základně i velmi stabilní, takže se vůbec nemusíte bát, že dýmku převrhnete. Výška: cca 25,8cm. Vnitřní průměr hrdla: cca 45mm. Váza je vhodná pro vodní dýmky střední a větší velikostí se spojením pomocí těsnění (pokud v popisu dýmky není uveden konkrétní model kompatibilní vázy). Jedná se o ruční výrobu. Váza může (nemusí) mít menší... Celý popis

Koupit za 915 Kč

Popis

Tato váza má nadčasový a minimalistický design, který je naprosto univerzální a bude se skvěle vyjímat s kterýmkoliv kompatibilním tělem. Tento tvar je díky velké základně i velmi stabilní, takže se vůbec nemusíte bát, že dýmku převrhnete.

Výška: cca 25,8cm.

Vnitřní průměr hrdla: cca 45mm.

Váza je vhodná pro vodní dýmky střední a větší velikostí se spojením pomocí těsnění (pokud v popisu dýmky není uveden konkrétní model kompatibilní vázy).

Jedná se o ruční výrobu. Váza může (nemusí) mít menší nedokonalosti (vzduchové bubliny, drobné nerovnosti atd), nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce AO