AO Venturi 26 cm zelená

0 %
(0 hodnocení)

Tato váza je tvarem minimalistická a obyčejná. Má širokou základnu, která zajišťuje stabilitu za (téměř) každé situace. Její největší zvláštnost se ale projeví, jakmile zhasnete světla. Svítící bublinky budete obdivovat i ve chvílích, kdy bude váza jen jako dekorace, ale zajisté bude královnou každé párty s dýmkou. Výška: cca 25,8cm. Vnitřní průměr hrdla: cca 45mm. Váza je vhodná pro vodní dýmky střední a větší velikostí se spojením pomocí těsnění (pokud v popisu dýmky není uveden konkrétní model... Celý popis

Koupit za 915 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tato váza je tvarem minimalistická a obyčejná. Má širokou základnu, která zajišťuje stabilitu za (téměř) každé situace. Její největší zvláštnost se ale projeví, jakmile zhasnete světla. Svítící bublinky budete obdivovat i ve chvílích, kdy bude váza jen jako dekorace, ale zajisté bude královnou každé párty s dýmkou.

Výška: cca 25,8cm.

Vnitřní průměr hrdla: cca 45mm.

Váza je vhodná pro vodní dýmky střední a větší velikostí se spojením pomocí těsnění (pokud v popisu dýmky není uveden konkrétní model kompatibilní vázy).

Jedná se o ruční výrobu. Váza může (nemusí) mít menší nedokonalosti (vzduchové bubliny, drobné nerovnosti atd), nemá vliv na funkčnost a není důvodem k reklamaci.
Zobrazit více