Nutno objednat samostatně podpěrné nožičky, viz související produkty. Obdélníková plastová vana JIZERA patří ke koupelnové klasice. Vyrábí se v pěti rozměrových variantách v bílé barvě. Výborně se hodí při rekonstrukci bytového jádra, kde nahradí stávající smaltovanou vanu odpovídající délky. Vanová skořepina je vyrobena ze sendviče plastů - koextrudovaného sanitárního materiálu ABS/PMMA (polymetylmetakrylát). Na rubové straně je opatřena laminací polyesterovou pryskyřicí se skelným vláknem. K... Celý popis

Koupit za 3 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Nutno objednat samostatně podpěrné nožičky, viz související produkty.

Obdélníková plastová vana JIZERA patří ke koupelnové klasice. Vyrábí se v pěti rozměrových variantách v bílé barvě. Výborně se hodí při rekonstrukci bytového jádra, kde nahradí stávající smaltovanou vanu odpovídající délky.
Vanová skořepina je vyrobena ze sendviče plastů - koextrudovaného sanitárního materiálu ABS/PMMA (polymetylmetakrylát). Na rubové straně je opatřena laminací polyesterovou pryskyřicí se skelným vláknem.

K vanám lze přikoupit i vanovou zástěnu AQ5742. U van G1670 a G1770 lze vybrat ze 2 variant - AQ5742 a AQ6014, viz. související produkty.

Aqualine vany Vás zaujmou zajímavou cenou.

- Materiál je z pohledové části tvořen slabou vrstvou akrylátu, který je ve spodní části doplněn vrstvou ABS plastu.
- Celková tloušťka vstupního materiálu je 3,2 mm a i tuhost finálního výrobku je na podobné úrovni jako u van ze 100% akrylátu.
- Z tohoto kompozitního materiálu jsou vyráběny převážně tvarově nepříliš složité vany, protože vstupní materiál neumožňuje tvarování ostrých ohybů.

Neplatí pro vany DYJE, BEROUNKA, DOUBRAVA, NISA. Tyto vany jsou vyrobeny ze 100% akrylátu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aqualine
Materiál akrylátové
Typ vany obdelníkové
Umístění k zabudování
Délka 160 cm
Hloubka 39 cm
Objem 160 l
Hmotnost 17.75 kg
Šířka 70 cm
Zobrazit více parametrů