Vany, které v koupelně vyniknou Samostatně stojící vana TIBERA se neobezdívá ani neobkládá. Svým designem je určena k instalaci do rohu, čímž se stává zajímavou variantou náhrady za klasickou rohovou vanu. Pohledová je i zadní strana, takže elegantně bude působit i v prostoru. Za pozornost stojí řešení přepadu ve tvaru obdélníkové štěrbiny s nerezovou krytkou. - Rozměry: 170x80 cm - Objem: 190 l - Materiál: akrylát, tloušťky 4 mm - Přepad: ano - Hloubka vany: 46 cm - Instalace: vpravo -... Celý popis

Koupit za 22 071 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Vany, které v koupelně vyniknou

Samostatně stojící vana TIBERA se neobezdívá ani neobkládá. Svým designem je určena k instalaci do rohu, čímž se stává zajímavou variantou náhrady za klasickou rohovou vanu. Pohledová je i zadní strana, takže elegantně bude působit i v prostoru. Za pozornost stojí řešení přepadu ve tvaru obdélníkové štěrbiny s nerezovou krytkou.

- Rozměry: 170x80 cm
- Objem: 190 l
- Materiál: akrylát, tloušťky 4 mm
- Přepad: ano
- Hloubka vany: 46 cm
- Instalace: vpravo
- Součástí vany jsou stavitelné nožičky
- Součástí vany je přepadová souprava, výpust s click-clack zátkou a sifon

Volně stojící vana může být jedním z dominantních prvků v koupelně. Tyto vany vytvářejí dojem pohodlí a luxusu. Volně stojící vany jsou vany do prostoru, které se neobezdívají, nezazdívají ani neobkládají. Vanu tohoto typu můžete v koupelně umístit kamkoliv, třeba i s ohledem na to, abyste si z vany dopřáli hezký výhled. Mají elegantní design a díky použitému materiálu vysokou pevnost a stabilitu. Vyrábějí se v široké škále provedení, a tak jsou vhodné do koupelen různých stylů. Své využití najdou v koupelnách moderních, luxusních i klasických.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aqualine
Materiál akrylátové
Typ vany volně stojící
Umístění do prostoru
Délka 170 cm
Hloubka 46 cm
Objem 190 l
Hmotnost 65 kg
Šířka 80 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty