Samostatně stojící vana TISA se neobezdívá ani neobkládá. Svým designem je určena k instalaci v prostoru, čímž se stane krásnou dominantou koupelny. Zajímavým prvkem je řešení přepadu ve tvaru obdélníkové štěrbiny s nerezovou krytkou.  - Rozměry: 170x80 cm - Objem: 190 l - Materiál: akrylát, tloušťky 4 mm - Přepad: ano - Hloubka vany: 45 cm - Součástí vany jsou stavitelné nožičky - Součástí vany je přepadová soustava, výpust s click-clack zátkou a sifon Volně stojící vana může být jedním... Celý popis

Koupit za 21 151 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Samostatně stojící vana TISA se neobezdívá ani neobkládá. Svým designem je určena k instalaci v prostoru, čímž se stane krásnou dominantou koupelny. Zajímavým prvkem je řešení přepadu ve tvaru obdélníkové štěrbiny s nerezovou krytkou. 

- Rozměry: 170x80 cm

- Objem: 190 l

- Materiál: akrylát, tloušťky 4 mm

- Přepad: ano

- Hloubka vany: 45 cm

- Součástí vany jsou stavitelné nožičky

- Součástí vany je přepadová soustava, výpust s click-clack zátkou a sifon

Volně stojící vana může být jedním z dominantních prvků v koupelně. Tyto vany budí dojem pohodlí a luxusu. Volně stojící vany jsou vany do prostoru, které se neobezdívají, nezazdívají ani neobkládají. Vanu tohoto typu můžete v koupelně umístit kamkoliv, třeba i s ohledem na to, abyste si z vany dopřáli hezký výhled. Mají elegantní design a díky použitému materiálu vysokou pevnost a stabilitu. Vyrábějí se v široké škále provedení, a tak se hodí do koupelen různých stylů. Své využití najdou v koupelnách moderních, luxusních i klasických.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aqualine
Materiál akrylátové
Typ vany volně stojící
Umístění do prostoru
Délka 170 cm
Hloubka 72 cm
Objem 280 l
Hmotnost 59 kg
Šířka 80 cm
Zobrazit více parametrů