Atomic Redster X9S Revo S využívají osvědčenou technologii světového poháru určenou pro lyžaře, kteří si chtějí užít rychlost a všestrannost inženýrství Atomic Multi Radius Sidecut. S lyžemi Redster X9S Revo S jednoduše zvládnete ostré a krátké, ale také plynulé a dlouhé oblouky. Díky technologii Revoshock mají Redster X9S Revo S agilní a předvídatelnou jízdu, díky čemuž snadno zvládnete i lyžování na ranním, ledovém povrchu. Dvouvrstvé zpevnění z titanalu zvyšuje celkovou pevnost a torzní ohyb,... Celý popis

Koupit za 23 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Atomic Redster X9S Revo S využívají osvědčenou technologii světového poháru určenou pro lyžaře, kteří si chtějí užít rychlost a všestrannost inženýrství Atomic Multi Radius Sidecut. S lyžemi Redster X9S Revo S jednoduše zvládnete ostré a krátké, ale také plynulé a dlouhé oblouky. Díky technologii Revoshock mají Redster X9S Revo S agilní a předvídatelnou jízdu, díky čemuž snadno zvládnete i lyžování na ranním, ledovém povrchu. Dvouvrstvé zpevnění z titanalu zvyšuje celkovou pevnost a torzní ohyb, zatímco konstrukce Ultrawall zajišťuje dobré držení hran, přenos síly a dlouhou životnost. Jádro Ultra Power Woodcore pochází ze závodních platforem Atomic FIS, díky čemuž poskytuje sílu na profesionální úrovni, udržování rychlosti a zábavu od začátku až do konce.
Vázání:
Lyžařské vázání Atomic X 12 GW je ideální volbou, pokud hledáte skutečný závodní výkon a kompatibilitu s botami alpské normy i GripWalk. Dodává se s technologií Full Flex, která udržuje přirozenou linii ohybu lyže pod vázáním a zároveň zajišťuje konstantní hodnoty uvolnění během celého oblouku. Špičkový přenos síly, plná kontrola a fantastická rychlost - to vše poskytuje vázání Atomic X 12 GW!
Specifikace:

Ultrawall
Revoshock
Titanium Powered
Ultra Power Woodcore
Multi Radius Sidecut
Strukturovaný topsheet
World Cup Base Finish
Active Flex Interface
Active Camber 0/100/0
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Atomic
Určení pánské
Schopnosti lyžaře závodní
Typ crossové
Sezona 21/22
Délka oblouku střední
Technologie Active Camber, Revoshock, Ultrawall
Konstrukce Power woodcore / Titanium powered/Full Sidewal
Materiál jádra dřevěné
Zobrazit více parametrů