Atomic Savor AMID Visor HD 21/22

0 %
(0 hodnocení)

- velikost L 59-63cm - Je vybavena AMID (Atomic Multi-Directional Impact Deflector), pěnovým systémem s dvojitou hustotou, který poskytuje až o 40% vyšší ochranu proti nárazu, než vyžadují průmyslové bezpečnostní normy, ve spojení s konstrukcí Holo Core. Průzor disponuje technologií HD Lens, která poskytuje jasnost a kontrast stejně dobře, jako jakékoli jiné brýle. Dopřejte si také o 8 mm více místa pro brýle, aniž byste ohrozili zorné pole pomocí přizpůsobitelných nastavení průzoru. Vlastnosti:... Celý popis

Popis

- velikost L 59-63cm

- Je vybavena AMID (Atomic Multi-Directional Impact Deflector), pěnovým systémem s dvojitou hustotou, který poskytuje až o 40% vyšší ochranu proti nárazu, než vyžadují průmyslové bezpečnostní normy, ve spojení s konstrukcí Holo Core. Průzor disponuje technologií HD Lens, která poskytuje jasnost a kontrast stejně dobře, jako jakékoli jiné brýle. Dopřejte si také o 8 mm více místa pro brýle, aniž byste ohrozili zorné pole pomocí přizpůsobitelných nastavení průzoru.

Vlastnosti:

- Přizpůsobitelné nastavení průzoru

- AMID

- HD Technologie čoček

- Holo Core

- ABS Hard Shell

- Aktivní větrání

- Náušníky kompatibilní s audiem

- Kapsa na přilbu

- Magnetická přezka Fidlock®

- Odnímatelná a omyvatelná podšívka

- Merino 3M™ X-Static podšívka

- Live Fit

- 360° Fit systém

- 3D tvarované náušníky

- Visor ID Lens

- Live Fit rám

- Dvouvrstvá obličejová pěna

- Špičková vnější čočka proti poškrábání (PC)

- Hydrofobní povrchová úprava čočky

- Špičková vrstva vnitřní čočky proti zamlžování

- Technologie čoček HD

- Hadřík na čočky z mikrovlákna

 

HOLO CORE: Tato jedinečná konstrukce 'egg-carton' vytváří rozšířenou deformační zónu pro maximální tlumení nárazů. Vybavena je větracími otvory, takže je chladnější a lehčí. To znamená až o 30 % vyšší ochranu proti nárazu, než vyžadují průmyslové bezpečnostní normy.

HD TECHNOLOGIE ČOČEK: Technologie kontrastních čoček s vysokým rozlišením využívá krystaly v čočce k vytvoření neuvěřitelné viditelnosti na sněhu za všech světelných podmínek.

ABS HARD SHELL: Pevné přilby jsou vyrobeny především z ABS plastu. Vnější vrstva je připojena k jádru EPS pro dvoudílnou konstrukci, která poskytuje vysokou odolnost a dokonalou ochranu před vysokými nárazy.

AMID: Atomic Multi-directional Impact Deflector (AMID) je revoluční pěnový systém s dvojitou hustotou, který poskytuje až o 40 % vyšší ochranu proti nárazu než průmyslové bezpečnostní standardy.

PŘIZPŮSOBITELNÉ NASTAVENÍ PRŮZORU: Montáž na průzor, který funguje perfektně bez ohledu na to, jestli nosíte brýle nebo ne. Jednoduše otočte průzor a získejte o 8 mm více místa pro umístění brýlí, aniž byste ohrozili výhled nebo zorné pole.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Atomic
Určení unisex
Modelová řada 2020 / 2021
Se štítem ano