Díky tomu je přilba neuvěřitelně lehká, přesto dokonale bezpečná. AMID je nová speciální vrstva pěny s dvojí hustotou, která je upevněna k jádru helmy. Pěna AMID poskytuje lepší ochranu proti nárazům ze všech směrů. Pohlcuje energii přímo při nárazu a poté pokračuje v pohybu energie směrem od hlavy a tím poskytuje až o 40 % vyšší ochranu nárazu oproti průmyslovým bezpečnostním standardům. Unikátní bezpečnostní technologie Holo Core má tvar podobný "kartónu na vejce" a tím vytváří prodlouženou zónu... Celý popis

Koupit za 2 400 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Díky tomu je přilba neuvěřitelně lehká, přesto dokonale bezpečná. AMID je nová speciální vrstva pěny s dvojí hustotou, která je upevněna k jádru helmy. Pěna AMID poskytuje lepší ochranu proti nárazům ze všech směrů. Pohlcuje energii přímo při nárazu a poté pokračuje v pohybu energie směrem od hlavy a tím poskytuje až o 40 % vyšší ochranu nárazu oproti průmyslovým bezpečnostním standardům. Unikátní bezpečnostní technologie Holo Core má tvar podobný "kartónu na vejce" a tím vytváří prodlouženou zónu pro maximalizaci tlumení nárazů.

Dále přilba s konstrukcí Tri-Brid chrání hlavu před nárazy ze všech úhlů. Pro zajištění optimálního komfortu je helma vybavena systémem Live Fit, který se automaticky přizpůsobí hlavě, výškově nastavitelným systémem 360° Fit a větracím systémem Active Dual Zone.

Nastavitelný Visor HD (HD Lens Technology) zvyšuje kontrast a pomáhá tak v mlze a ve zhoršených viditelných podmínkách. Vizor lze přepnout mezi normální polohou Vision, kdy spodní okraj visoru zůstane blízko obličeje i helmy pro těsné uzavření a skvělé vertikální zorné pole. Druhá poloha je OTG, kdy se hledí o 8 mm oddálí od obličeje a vznikne tím dostatečný prostor pro brýle. Zorné pole je zachováno ve vysoké kvalitě.

SPECIFIKACE

- 51-55cm

- Unisex

- AMID

- Holo Core

- Visor ID Lens

- HD Lens Technology

- Stereo Lens Technology

- Supreme Anti-Scratch Outer Lens (PC)

- Hydrophobic Lens Coating

- Ultimate Anti-fog Inner Lens Coating

- Active Dual Zone Venting

- Tri-Brid Construction

- Live Fit

- 360° Fit System

- 3D Molded Ear Pads

- Removable and Washable Full Cap Lining

- 3M™ X-Static Lining

- Audio Compatible Ear Pads

- Magnetic Fidlock® Buckle

- Helmet Bag

- incl. Microfiber Protection Lens Sleeve

- Microfiber Lens Wipe

- Hmotnost - 590 g / S
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Atomic
Určení unisex
Modelová řada 2020 / 2021
Se štítem ano