Atomic Savor Visor Stereo 21/22

0 %
(0 hodnocení)

Lyžařská helma Atomic Savor Visor Stereo je helma s integrovaným visorem, nepotřebujete již brýle. Technologie LIVE FIT Jakmile si lyžař nasadí helmu, tak se prodyšná pěna PORON XRD přizpůsobí tvaru hlavy. Pěna dlouhodobě drží svůj objem a nevytahává se. ABS HARD SHELL Konstrukce, která je tvořena souvislým bezešvým ABS materiálem. Velmi pevná konstrukce s dobrými vlastnostmi. AIRCON Nejnovější systém odvětrávání Atomic AIRCON. Prostor mezi Livefit vrstvou zaručuje velmi dobré proudění vzduchu.... Celý popis

Popis

Lyžařská helma Atomic Savor Visor Stereo je helma s integrovaným visorem, nepotřebujete již brýle.

Technologie

LIVE FIT

Jakmile si lyžař nasadí helmu, tak se prodyšná pěna PORON XRD přizpůsobí tvaru hlavy. Pěna dlouhodobě drží svůj objem a nevytahává se.

ABS HARD SHELL

Konstrukce, která je tvořena souvislým bezešvým ABS materiálem. Velmi pevná konstrukce s dobrými vlastnostmi.

AIRCON

Nejnovější systém odvětrávání Atomic AIRCON. Prostor mezi Livefit vrstvou zaručuje velmi dobré proudění vzduchu.

ADJUSTABLE VISOR SETTING

Systém helmy s nastavitelným visorem. Můžete přepnout mezi normální polohou Vision, kdy spodní okraj visoru zůstane blízko obličeje a helmy pro těsné uzavření a skvělé vertikální zorné pole. Druhá poloha je OTG, kdy se hledí o 8mm oddálí od obličeje a vznikne tím dostatečný prostor pro brýle. Zorné pole je zachováno ve vysoké kvalitě.

 

HOLO CORE

Tato jedinečná konstrukce typu „karton od vajec“ vytváří rozšířenou deformační zónu pro maximální absorpce otřesů. Dodává se s ventilačními otvory, takže je lehčí a také ventiluje. 

360 FIT SYSTEM

Tento system vám umožní si uzpůsobit helmu dle tvaru hlavy.

STEREO TECHNOLOGY

Devět vrstev vysoce kvalitního zrcadlového povlaku, zvýšení ochrany před oslněním a snížení únavy očí, podání křišťálově čisté viditelnosti za všech světelných podmínek.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Atomic
Určení unisex
Modelová řada 2021 / 2022
Typ lyžařské přilby
Se štítem ano