Atomic Savor Visor Stereo kombinuje kvalitní helmu a brýle. Helma je vybavena odolnou tvrdou skořepinou ABS Hard Shell z bezešvého ABS materiálu, Live Fit vycpávkami a systémem 360° Fit pro větší pohodlí. Unikátní bezpečnostní technologie Holo Core tvaru podobného "kartónu na vejce" vytváří prodlouženou zónu pro maximalizaci tlumení nárazů. Helma je skvěle odvětrávaná díky ventilaci Active Aircon Venting. Praktické jsou odnímatelné ušní polstry, které jsou kompatibilní se sluchátky. Vnitřní vložka... Celý popis

Koupit za 4 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Atomic Savor Visor Stereo kombinuje kvalitní helmu a brýle. Helma je vybavena odolnou tvrdou skořepinou ABS Hard Shell z bezešvého ABS materiálu, Live Fit vycpávkami a systémem 360° Fit pro větší pohodlí.
Unikátní bezpečnostní technologie Holo Core tvaru podobného "kartónu na vejce" vytváří prodlouženou zónu pro maximalizaci tlumení nárazů.
Helma je skvěle odvětrávaná díky ventilaci Active Aircon Venting.
Praktické jsou odnímatelné ušní polstry, které jsou kompatibilní se sluchátky. Vnitřní vložka je odnímatelná a omyvatelná.
Skvělá je také odnímatelná podšívka 3M X-Static, kterou můžete po sundání také vyprat.
Kolekce Savor Visor Stereo představuje kombinaci bezpečí, nízké hmotnosti a zajímavého designu.
Stereo technologie poskytuje devět vrstev vysoce kvalitního zrcadlového povlaku, což vede ke zvýšení ochrany před oslněním a snížení únavy očí.
Parametry:
Visor: Blue Stereo
Typ: All weather
Filtr: S2, propustnost: 22%
Hmotnost: 580 g (vel. S)
Helma splňuje normu ASTM F 2040 / CE EN 1077:2007, Class B / EN 174:2001
Technologie: 
LIVE FIT
Jakmile si lyžař nasadí helmu, tak se prodyšná pěna PORON XRD přizpůsobí tvaru hlavy. Pěna dlouhodobě drží svůj objem a nevytahává se.
ABS HARD SHELL
Konstrukce, která je tvořena souvislým bezešvým ABS materiálem. Velmi pevná konstrukce s dobrými vlastnostmi.
AIRCON
Nejnovější systém odvětrávání Atomic AIRCON. Prostor mezi Livefit vrstvou zaručuje velmi dobré proudění vzduchu.
ADJUSTABLE VISOR SETTING
Systém helmy s nastavitelným visorem. Můžete přepnout mezi normální polohou Vision, kdy spodní okraj visoru zůstane blízko obličeje a helmy pro těsné uzavření a skvělé vertikální zorné pole. Druhá poloha je OTG, kdy se hledí o 8mm oddálí od obličeje a vznikne tím dostatečný prostor pro brýle. Zorné pole je zachováno ve vysoké kvalitě.
HOLO CORE
Tato jedinečná konstrukce typu „karton od vajec“ vytváří rozšířenou deformační zónu pro maximální absorpce otřesů. Dodává se s ventilačními otvory, takže je lehčí a také ventiluje.
360 FIT SYSTEM
Tento system vám umožní si uzpůsobit helmu dle tvaru hlavy.
STEREO TECHNOLOGY
Devět vrstev vysoce kvalitního zrcadlového povlaku, zvýšení ochrany před oslněním a snížení únavy očí, podání křišťálově čisté viditelnosti za všech světelných podmínek.
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Atomic
Určení unisex
Sluchátka ne
Modelová řada 2023 / 2024
Typ lyžařské přilby
Se štítem ano