Prostředek na nádobí ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na zdraví vaší rodiny i celou planetu. Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad, které díky své čisticí a osvěžující síle rozzáří vaše nádobí. Skvěle funguje na nádobí celé rodiny, dokáže odstranit i mastnotu a připáleniny. Se svěží vůní citronové kůry   Výhody: - Má certifikaci EcoLogo, která jde ruku v ruce se závazkem značky ATTITUDE šetrnosti k životnímu prostředí. Certifikace současně zaručuje,... Celý popis

Koupit za 132 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Prostředek na nádobí ATTITUDE s NATURE+ technologií inspirovala síla přírody a vědy; bere ohled na zdraví vaší rodiny i celou planetu. Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad, které díky své čisticí a osvěžující síle rozzáří vaše nádobí.

Skvěle funguje na nádobí celé rodiny, dokáže odstranit i mastnotu a připáleniny. Se svěží vůní citronové kůry

 
Výhody:

- Má certifikaci EcoLogo, která jde ruku v ruce se závazkem značky ATTITUDE šetrnosti k životnímu prostředí. Certifikace současně zaručuje, že takto označené přípravky pro domácnost byly podrobeny přísným vědeckým testům a vyčerpávající kontrole tak, aby vyhověly přísným normám ekologické šetrnosti třetích stran. 

- Nepřítomnost škodlivých látek (jako např. fosfátů, optických rozjasňovačů, barviv) je testována nezávislou laboratoří.

- Všechny produkty ATTITUDE jsou bez živočišných složek, netestované na zvířatech. ATTITUDE je členem programu PETA („People for the Ethical Treatment of Animals“), což je největší nezisková organizace bojující za práva zvířat na světě.

- Pro výrobu produktů ATTITUDE jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie.

- 100% recyklovatelný obal.

- Ve výrobcích ATTITUDE najdete jen složky šetrné k našemu zdraví („worry-free ingredients“), a to bez kompromisů.

- Vyrobeno v Kanadě - Každý produkt překonává všechny kanadské kvalitativní a bezpečnostní standard.

Přípravek na nádobí obsahuje jen hypoalergenní složky. Výrobce podrobil produkty rozsáhlému testování za účelem odstranění všech běžných alergenů ze složení produktů. Přípravek je velmi šetrný i k vaší pokožce, která zůstane hebká.

Obsahuje rostlinný výtažek saponin, který má přirozené pěnivé a čisticí vlastnosti.

Vyrobený z přírodních zdrojů a ekologický. Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek.

 

Složení: 

Voda,
Zobrazit více

Parametry

Značka Attitude
Objem 700 ml
Hmotnost 800 g
Výrobce Attitude