Autronic 81119 BK

93 %
(21 hodnocení)

Elegantní minimalismus Praktičnost spojená s čistotou designu – to je němý sluha, který se pyšní nejen svým nadčasovým vzhledem, ale i promyšlenou kovovou konstrukcí. Jeho bílý matný lak nejen zaujme na první pohled, ale také odolává všednímu shonu a nepřízni času. S výškou 108 cm, tento němý sluha přináší dostatek prostoru pro každodenní oblečení i příležitostné kousky. Stabilita a nosnost Pečlivě zkonstruovaný z kovových trubek o průměru 19 mm, nese bezpečně vaše oděvy a doplňky do hmotnosti 4... Celý popis

Koupit za 414 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Elegantní minimalismus
Praktičnost spojená s čistotou designu – to je němý sluha, který se pyšní nejen svým nadčasovým vzhledem, ale i promyšlenou kovovou konstrukcí. Jeho bílý matný lak nejen zaujme na první pohled, ale také odolává všednímu shonu a nepřízni času. S výškou 108 cm, tento němý sluha přináší dostatek prostoru pro každodenní oblečení i příležitostné kousky.
Stabilita a nosnost
Pečlivě zkonstruovaný z kovových trubek o průměru 19 mm, nese bezpečně vaše oděvy a doplňky do hmotnosti 4 kg. Jeho lehkost a stabilita z něj činí přenositelného a všestranně využitelného pomocníka, který si poradí s každodenním používáním bez ústupku v estetice.
Univerzální doplněk
Moderní vzhled a bílá barva se snoubí s jakýmkoli interiérem, činíc z něho ideální volbu pro ty, kdo hledají jak funkčnost, tak estetický prvek do své domácnosti. Jeho rozměry a design jsou pečlivě vybrány tak, aby doplňovaly prostor bez přebírání dominantní role.
Nepřeberné využití
Bez ohledu na styl vašeho interiéru se němý sluha přizpůsobí a poskytne bezpečné útočiště pro vaše oděvy. Ať už ho umístíte do ložnice, předsíně či do koupelny, bude vždy připraven sloužit s elegancí a diskrétností.
Hlavní přednosti:

Nadčasový minimalistický design matném provedení
Stabilní kovová konstrukce s nosností 4 kg pro bezpečné zavěšení oblečení
Lehký a snadno přenositelný pro flexibilní umístění v interiéru
Výška 108 cm nabízí dostatek prostoru pro různé druhy oděvů a doplňků
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Autronic
Šířka 43 cm
Výška 108 cm