Compactor Hector 2

87 %
(18 hodnocení)

Vaše oděvy už nebudou pomačkané, a přesto je budete mít vždy hned po ruce Máte každé ráno na spěch a hledáním svého oblečení trávíte mnoho času? Němý sluha Hector značky Compactor, Vám usnadní práci s oblečením. To se nepomačká a bude stále připraveno k dalšímu použití. Stojan má dvojitý závěsný prostor k odkládání, můžete na něj tak odložit mnoho kusů oblečení. Odlišná výška závěsného ramínka a tyče usnadní přístup k odloženým věcem. Stojan je vhodný do ložnice či studentského pokoje. Pojízdný... Celý popis

Koupit za 989 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vaše oděvy už nebudou pomačkané, a přesto je budete mít vždy hned po ruce

Máte každé ráno na spěch a hledáním svého oblečení trávíte mnoho času? Němý sluha Hector značky Compactor, Vám usnadní práci s oblečením. To se nepomačká a bude stále připraveno k dalšímu použití. Stojan má dvojitý závěsný prostor k odkládání, můžete na něj tak odložit mnoho kusů oblečení. Odlišná výška závěsného ramínka a tyče usnadní přístup k odloženým věcem. Stojan je vhodný do ložnice či studentského pokoje.

Pojízdný systém pro jednoduchou manipulaci

Stojan na oblečení je opatřen transportními kolečky. Ty Vám zajistí jednoduchou manipulaci se stojanem. Němý sluha se tak stává mobilním a nikde Vám nebude překážet, snadno ho přemístíte jinam.

Kvalitní materiál

Němý sluha Hector je vyroben z kvalitního dřeva v elegantním a příjemném dekoru světlého dřeva. V nabídce na našem webu naleznete stojan Hector v dalších barevných provedeních. V bílé – RAN7877 a v barvě přírodního ořechu – RAN6756 variantě. Stačí si jen vybrat, která barva se bude hodit do Vašeho interiéru.

Parametry

Rozměry: 97 x 33 x 29 cm
Materiál: dřevo
Barva: světlé dřevo
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Compactor
Šířka 33 cm
Výška 97 cm

Podobné produkty