Designový, praktický a multifunkční němý sluha s integrovaným sedákem. Kostra je z kovových trubek lakované černou nebo bílou práškovou barvou. Sedák je z MDF v 3D dekoru dub sonoma nebo černý dub. Nohy konstrukce jsou zakončeny plastovými kluzáky, eliminující poškození podlahy. Horní zaoblená trubka je zakončena dekorativními půlkulatými záslepkami. Výška 119 cm Vám umožní zavěšení oblečení i doplňků zcela bez pomačkání. Nosnost stojanu je až 90 kg, což umožňuje stojan používat i jako plnohodnotnou... Celý popis

Koupit za 949 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Designový, praktický a multifunkční němý sluha s integrovaným sedákem.
Kostra je z kovových trubek lakované černou nebo bílou práškovou barvou. Sedák je z MDF v 3D dekoru dub sonoma nebo černý dub. Nohy konstrukce jsou zakončeny plastovými kluzáky, eliminující poškození podlahy. Horní zaoblená trubka je zakončena dekorativními půlkulatými záslepkami.
Výška 119 cm Vám umožní zavěšení oblečení i doplňků zcela bez pomačkání. Nosnost stojanu je až 90 kg, což umožňuje stojan používat i jako plnohodnotnou židli pro nečekané návštěvy. Tento sluha najde uplatnění všude, kde potřebujete odložit šatstvo. Ať v ložnicích, šatnách, studentských či dětských pokojích. Poházné oblečen už bude minulostí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Autronic
Šířka 50 cm
Výška 119 cm

Podobné produkty