Erekční kroužek na penis známé značky BAD KITTY v atraktivním kouřovém provedení. Je vyroben z velmi pružného a flexibilního materiálu, který se přizpůsobí každé velikosti penisu. Tento velmi nápaditý a rafinovaně zpracovaný návlek na penis má čtyři kroužky různých průměrů a vrchní část je obohacena o dráždidlo v podobě hřebínku, který zajistí příjemné dráždění Vaší partnerky. Další dva kroužky slouží k uchycení varlat. Stačí jen navléknout toho šikovného škrtícího pomocníka a už jen prožívat dlouhé... Celý popis

Koupit za 207 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Erekční kroužek na penis známé značky BAD KITTY v atraktivním kouřovém provedení. Je vyroben z velmi pružného a flexibilního materiálu, který se přizpůsobí každé velikosti penisu. Tento velmi nápaditý a rafinovaně zpracovaný návlek na penis má čtyři kroužky různých průměrů a vrchní část je obohacena o dráždidlo v podobě hřebínku, který zajistí příjemné dráždění Vaší partnerky. Další dva kroužky slouží k uchycení varlat. Stačí jen navléknout toho šikovného škrtícího pomocníka a už jen prožívat dlouhé a dlouhé chvíle milostných radovánek. Díky vodotěsnosti si můžete užívat i mokrých hrátek, ve vaně či sprše. Před a po každém použití doporučujeme dopřát této erotické pomůcce hygienu v podobě vlažné vody.
Termoplastický elastomer nebo-li zkráceně (TPE) je materiál, který si zachovává svůj tvar, vyznačuje se svou vysokou odolností, je antibakteriální a proto je tělem velmi dobře snášen. Jedná se o jemný a ohebný materiál bez přídavků změkčovadel (ftalátů). Rychle se přizpůsobí tělesné teplotě a je netoxický. Erotické pomůcky z něj vyrobené omývejte vodou, případně ošetřete dezinfekcí. Používejte lubrikační gely na vodní bázi. Skladujte na temné a suchém místě.

Proč si vybrat kroužek na penis BAD KITTY 3:

škrtící kroužek BAD KITTY je vyroben z roztažného TPE materiálu, který je bezpečný pro sliznice, bez alergických reakcí
skládá se ze čtyř elastických kroužků různých průměrů a stimulačního hřebínku
prodlouží vaše milování a oddálí partnerovu ejakulaci
jednoduchý na údržbu, stačí omýt vodou

Parametry:
Barva: kouřová transparentní
Materiál: TPE materiál
Rozměry: celková délka 6,5 cm, průměr 2,3 cm a 4,3 cm
Vibrace: ne
Voděodolnost: ano
Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bad Kitty
Materiál Termoplatický elastomer