Bauer GSX PRODIGY youth

0 %
(0 hodnocení)

Dětské betony Bauer GSX Prodigy YTH jsou bezpečnou a cenově dostupnou variantou pro nejmladší hokejové gólmany. To nejlepší z řad Supreme a Vapor Betony z nové řady GSX v sobě skrývají skvělý Soft flex známý z betonů Vapor a tvarově se blíží betonům Supreme. Nejen pro úplné začátečníky Betony GSX Prodigy oproti předešlému modelu doznali drobných, ale za to podstatných vylepšení a proto se nyní jedná o betony vhodné nejen pro začínající brankáře, ale i pro děti, které už nějakou dobu chytají. Snadné... Celý popis

Koupit za 4 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dětské betony Bauer GSX Prodigy YTH jsou bezpečnou a cenově dostupnou variantou pro nejmladší hokejové gólmany.
To nejlepší z řad Supreme a Vapor
Betony z nové řady GSX v sobě skrývají skvělý Soft flex známý z betonů Vapor a tvarově se blíží betonům Supreme.
Nejen pro úplné začátečníky
Betony GSX Prodigy oproti předešlému modelu doznali drobných, ale za to podstatných vylepšení a proto se nyní jedná o betony vhodné nejen pro začínající brankáře, ale i pro děti, které už nějakou dobu chytají.
Snadné zapínání
Snadný systém upevňujících pásků zvládne utáhnout i dítě prvního stupně ZŠ, takže k sobě nepotřebuje realizační tým v podobě celé rodiny. Betony díky jednoduchému, ale přesto účinnému uchycení drží na svém místě a mladý gólman se může soustředit pouze na to, jak chytit či vyrazit puk směřující do jeho svatyně.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Určení pro děti
Výkonnostní třída amatér