Bauer Vapor X5 Pro Senior

0 %
(0 hodnocení)

NOVINKA 2023/24. Nejnovější řada betonů Bauer VAPOR, druhý nejvyšší model. Extrémně lehké betony s moderní konstrukcí a atraktivním designem. Betony s extrémně lehkou a tenkou konstrukcí pro maximální flexibilitu, přitom nad koleny zůstává zachován pro řadu Vapor charakteristický zkosený střih. Vnitřek betonů je vyroben z přilnavého materiálu, který se dokonale přizpůsobí anatomii vašich nohou, což vám v praxi dopřeje nevídaný komfort, jistější stabilitu a přirozenější pocit při zákrocích, díky... Celý popis

Koupit za 25 649 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

NOVINKA 2023/24.

Nejnovější řada betonů Bauer VAPOR, druhý nejvyšší model. Extrémně lehké betony s moderní konstrukcí a atraktivním designem.

Betony s extrémně lehkou a tenkou konstrukcí pro maximální flexibilitu, přitom nad koleny zůstává zachován pro řadu Vapor charakteristický zkosený střih. Vnitřek betonů je vyroben z přilnavého materiálu, který se dokonale přizpůsobí anatomii vašich nohou, což vám v praxi dopřeje nevídaný komfort, jistější stabilitu a přirozenější pocit při zákrocích, díky čemuž můžete dosahovat nejvyšší úrovně zápas co zápas.

- Nová tenčí vložka v typickém profilu Vapor podporuje efektivnější a anatomické usazení na noze 

- Stabili-Grip Knee Block - speciální látka na kolenním chrániči, která zabraňuje nežádoucímu sklouznutí kolena při rozkleku i následném návratu do postoje. 

- Hybridní, jednoplášťový systém opory lýtka, který disponuje pružností, typickou pro řadu Vapor. Toto řešení ve výsledku přináší méně nežádoucí rotace a lepší pohyblivost, což nepochybně oceníte při každém zákroku.

- Systém suchých zipů, které se ani nehnou, zajistí, že beton bude pevně „přikován“ k noze

- Betony Bauer se nově označují pomocí písmen (S, M, L, XL), stejně jako u značení velikostí chráničů. Pro přehlednost uvádíme i převodní tabulku

Tabulka velikostí pro betony Bauer Senior

 Velikost betonů Bauer
XS
S
M
L
XL
XXL

 Velikost betonů v palcích 
 32"+1" 
 33"+1" 
 34"+1" 
 35"+1" 
 36"+1" 
 37"+1" 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Výkonnostní třída poloprofesionál