Lokty Bauer Supreme Ultrasonic S21 JR - top model chráničů loktů od značky Bauer, představují nejvyšší míru ochrany a pohodlí, jsou vhodné pro profesionální hráče.  Lokty Bauer Supreme Ultrasonic S21 JR - top model chráničů loktů od značky Bauer, představují nejvyšší míru ochrany a pohodlí, jsou vhodné pro profesionální hráče.  Kotva tabulky velikostí   Popis: Prémiové lokty Bauer Supreme Ultrasonic patří mezi to nejlepší, co řada Supreme může nabídnout. Ochranu lokte tvoří speciální pěna, díky... Celý popis

Koupit za 1 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lokty Bauer Supreme Ultrasonic S21 JR - top model chráničů loktů od značky Bauer, představují nejvyšší míru ochrany a pohodlí, jsou vhodné pro profesionální hráče.  Lokty Bauer Supreme Ultrasonic S21 JR - top model chráničů loktů od značky Bauer, představují nejvyšší míru ochrany a pohodlí, jsou vhodné pro profesionální hráče. 

Kotva tabulky velikostí

 
Popis:

Prémiové lokty Bauer Supreme Ultrasonic patří mezi to nejlepší, co řada Supreme může nabídnout.
Ochranu lokte tvoří speciální pěna, díky které je chránič anatomicky tvarovaný a má maximální krytí.
Konstrukce celého chrániče je dělená na 3 samostatné části, které se pohybují a dokonale kopírují pohyb ruky hráče.
Biceps chrání lisovaná PE výztuha.
Chránič je navíc konstrukčně řešen tak, že je nezávislý na dalších částech lokte a lépe se tak přizpůsobí všem pohybům hráče, aniž by překážel.
Chránič 360 Forearm obepne a dokonale ochrání předloktí ze všech stran.
Technologie ADAPTIV Skin protection navíc zvyšuje celkovou ochranu této oblasti.
Klasické zapínání systémem 3 pásků.
První široký pásek v oblasti předloktí je pevný, a tak se navíc nevytahá, druhý pásek ve tvaru písmene „Y“ je v oblasti ohybu ruky, navíc je velmi flexibilní a skvěle zafixuje chránič na ruce, třetí pásek je v oblasti bicepsu.
Vnitřní polstrování tvoří technologie Thermo Core, která skvěle odvádí přebytečné teplo a pomáhá udržet ideální teplotu těla. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bauer
Určení pro juniory
Výkonnostní třída profesionál