Beco Bone M

0 %
(0 hodnocení)

Ekologická hračka pro psa BecoHoop - Vyrobeno z ekologického materiálu - přírodní guma a rýžové slupky. - Hračka je odolná, mírně nepravidelného tvaru pro větší zábavu a zejména je netoxická. - Biologicky rozložitelné. - Vůně vanilky. - Dutý vnitřek kam se dají vkládat pamlsky. Společnost BecoThings se zaměřuje na výrobu zábavních produktů, které jsou prospěšné pro přírodní prostředí a zároveň jsou kvalitní a estetické. Produkty BecoThings se vyrábějí z přírodních rostlinných vláken, které se... Celý popis

Koupit za 341 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Ekologická hračka pro psa BecoHoop

- Vyrobeno z ekologického materiálu - přírodní guma a rýžové slupky.
- Hračka je odolná, mírně nepravidelného tvaru pro větší zábavu a zejména je netoxická.
- Biologicky rozložitelné.
- Vůně vanilky.
- Dutý vnitřek kam se dají vkládat pamlsky.

Společnost BecoThings se zaměřuje na výrobu zábavních produktů, které jsou prospěšné pro přírodní prostředí a zároveň jsou kvalitní a estetické.

Produkty BecoThings se vyrábějí z přírodních rostlinných vláken, které se nacházejí v bambusových nebo rýžových slupkách. Po shromáždění základních surovin z udržitelných zdrojů se vlákna míchají s bio pryskyřicemi a přírodní gumou na výrobu produktů BecoThings.

Věříme, že chováni se ekologicky neznamená vzdát se věcí, které nás těší. Snažíme se nabídnout sérii inovativních, cenově dostupných, ekologických produktů pro domácí mazlíčky a tak pomáhat jejich majitelům při rozhodnutích v souladu s ochranou životního prostředí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BecoThings
Materiál gumové
Barva modré