Dveře pro kočky Beeztees Muze dávají Vaší kočce příležitost kdykoliv opustit nebo naopak vstoupit do domu. Tyto kočičí dveře mají 4polohový zámek: otevřeno, pouze dovnitř, pouze ven nebo zavřeno. Dveře obsahují průhlednou tichou klapku, která se zavírá pomocí magnetu. To udržuje klapku před větrem uzavřenou, a to i v otevřené poloze. Kartáč zajišťuje, že jsou dvířka vždy zcela zavřené. Snadná instalace. Návod k použití Krok 1: Vyberte vhodné místo na dveřích, méně než 130 mm od země. Nakreslete... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Dveře pro kočky Beeztees Muze dávají Vaší kočce příležitost kdykoliv opustit nebo naopak vstoupit do domu. Tyto kočičí dveře mají 4polohový zámek: otevřeno, pouze dovnitř, pouze ven nebo zavřeno. Dveře obsahují průhlednou tichou klapku, která se zavírá pomocí magnetu. To udržuje klapku před větrem uzavřenou, a to i v otevřené poloze. Kartáč zajišťuje, že jsou dvířka vždy zcela zavřené. Snadná instalace.

Návod k použití
Krok 1: Vyberte vhodné místo na dveřích, méně než 130 mm od země. Nakreslete tvar dvířek na dveře pomocí šablony.
Krok 2: Vyřízněte tvar dvířek do dveří.
Krok 3: Tunel dvířek lze přizpůsobit tloušťce dveří. Maximální tloušťka je 50 mm a jsou zde dvě řezací linky o rozměrech 16 a 38 mm.
Krok 4: Umístěte obě části dvířek do správné polohy a zajistěte je pomocí dodaných šroubů.

K dispozici ve 2 různých velikostech:
– 19,2×20 cm, velikost otvoru 16,5×17,4 cm
– 23,5×25,2 cm, velikost otvoru 21×22,7 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Beeztees
Otevírání magnetická
Barva bílá
S průhledným flapem ano