Díky řadě výrobků Ferplast Swing můžete nyní instalovat dvířka pro domácí mazlíčky, věnovaná výhradně vašemu čtyřnohému příteli, do jakýchkoli dřevěných, kovových nebo skleněných dveří a do cihlových zdí. Pro kočky a štěňata doporučujeme Swing 1, 3 nebo 5. Pro střední a velké psy a také velké kočky jsou vhodnější modely Swing 11 nebo 15. Model Swing 7, vybavený magnetickým systémem, je ideální pro kočky. Tento magnetický klíč vybavený malým a praktickým poutkem pro připevnění k obojku vašeho mazlíčka... Celý popis

Koupit za 1 272 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Díky řadě výrobků Ferplast Swing můžete nyní instalovat dvířka pro domácí mazlíčky, věnovaná výhradně vašemu čtyřnohému příteli, do jakýchkoli dřevěných, kovových nebo skleněných dveří a do cihlových zdí.

Pro kočky a štěňata doporučujeme Swing 1, 3 nebo 5. Pro střední a velké psy a také velké kočky jsou vhodnější modely Swing 11 nebo 15. Model Swing 7, vybavený magnetickým systémem, je ideální pro kočky. Tento magnetický klíč vybavený malým a praktickým poutkem pro připevnění k obojku vašeho mazlíčka umožňuje vašemu mazlíčkovi otevřít klapku pouhým přiblížením. Zařízení je obzvláště užitečné, protože umožňuje vstup do domu pouze vašemu mazlíčkovi, takže neriskujete, že se u vás doma setkáte s nechtěnými hosty.

Swing klapky jsou dodávány s inovativním Wind Stopper System, což je systém ochrany proti průvanu (kromě modelů Swing 1 a 3). Dalším důležitým prvkem je 4cestný uzamykací systém (není součástí modelu Swing 1), který umožňuje upravit typ otevírání podle vašich potřeb: pouze vstup, pouze výstup, vstup a výstup nebo zavřeno. A konečně, indikátor průchodu (dodaný s Swing 5 a 7) vám pomůže pochopit, zda je váš mazlíček uvnitř nebo venku, a skládá se z vlajky umístěné na spodní straně chlopně, která bude směřovat směrem, kterým váš chlupatý kamarád. šel naposledy. Všechny větší chlopně jsou dodávány s tunelem 5 cm, což umožňuje jejich přizpůsobení jakékoli konstrukci a lze je zastřihnout (tunel se nesmí zastřihovat u modelů Swing 7 a Swing Microchip, protože obsahují velmi jemný mechanismus).

Pro model Swing 5 a modely Swing 1 a 3 pro menší domácí mazlíčky, které se dodávají s částečnými tunely, je jako příslušenství k dispozici nový modulární prodlužovací tunel s hloubkou 5 cm (šrouby nejsou součástí dodávky).

Upozornění: před montáží do skleněných konstrukcí doporučujeme konzultaci se sklenářem, protože do tvrzeného bezpečnostního skla nebo dvojskla není možné vrtat otvory, pokud nebyly vytvořeny již při výrobě.

- Univerzální uchycení na všechny druhy materiálů
- Šest rozměrů pro kočky a psy všech velikostí
- Modely Swing 1, 3 a 5 pro kočky a malé psy
- Model Swing 7 pro kočky
- Modely Swing 11 a 15 pro velké kočky nebo psy
- Ventilační systém chránící proti průvanu (není součástí modelů Swing 1 a 3)
- Čtyřcestný uzamykací systém (Swing 1 není součástí dodávky)
- Poslední ukazatel směru (pouze Swing 5 a 7)
- Magnetický systém: pouze Swing 7

 

Rozměr: 22,5 x 10,4 xv 25,2 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Ferplast
Šírka 24 cm
Výška 11 cm
Barva bílá
Materiál plast